אדווה

10/17/2005 11:01:35 AM

232

ארגנטינה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני מגיעה לארגנטינה בסוף נובמבר ואין לי מושג מה אני הולכת לעשות שמה... תנו לי קצת טיפים על מקומות מומלצים בארגנטינה... תודה!!

למידע נוסף על: ארגנטינה
lior

10/17/2005 2:11:45 PM

בואנוס איירס עונה על הציפיות של כל המטיילים והיא ה"ניו יורק" של דרום אמריקה. שם אפשר לבלות ולהנות כל היום למשך המון זמן וישנם המון אטרקציות גדולות וקטנות ברחבי העיר ולזה תוסיפי דיסקוטקים מדהימים וחיי לילה מטורפים ויש גם ישראלים סבבה. עצה: אם את מגיעה לבואנוס תלכי לבית של טוני ואריאל (הכתובת רשומה באתר). תעשי חיים.

אדווה

10/17/2005 11:38:35 PM

תודה....

שי

10/18/2005 3:16:55 PM

אחד המקומות היפים בארגנטינה הוא אזור האגמים, מקום מרהיב ויפהפה, בו שוכנת נעיר ברילוצ´ה המקסימה! הרבה אוכל בייחוד שוקולד ונופים מקסימים!!!!

משה

10/19/2005 7:14:13 PM

אם יש מקום ביבשת בו כל האפשרויות פתוחות והכי מפנקות שיש זה בואנוס. חובה חובה חובה לאכול לפחות כמה פעמים בחנה רוסה ושאר המסעדות הארגנטינאיות שיש בבואנוס. מסיבות לא חסר כמעט כל יום בשבוע...לפני 3 בלילה אין מה לצאת מהבית וגם זה די מוקדם...אבל את כל זה תדעי כבר שם. יש שם קארטינג מטורף. האיצטדיון של בוקה, בית הכנסת הגדול, שוק האמנים בפלרמו, תיאטרון קולון, מאר דל פלאטה...נסיעה קצרה לאיזור הנופש של המקומיים (רק בקיץ). לאכול אלפחורס, לאכול בugi´s פיצה. לבקר בבית של רוי (כבר תבינו שם) בקיצור זו רק תחילת הרשימה. אני ממליץ לתת הרבה הרבה זמן לעיר הזו כי אין עוד דבר כזה בעולם. ניו יורק במחירים גרושים. תהנו!!!!