מרינה

7/13/2013 6:43:13 PM

109

תכנון טיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום, אני וחברה שלי טסות לדרום אמריקה באמצע ספטמבר. אנחנו נוחתות בברזיל ומשם היינו צריכות להמשיך לבוליביה -> פרו-> קולומביה ולסיים את הטיול במקסיקו. הטיול היה מתוכנן ל 3 חודשים. כרגע היינו רוצות להאריך אותו ולהיכנס גם לארגנטינה. רציתי לברר מולך מהו המסלול המועדף שאנחנו צריכות לעשות בארגנטינה וצ´ילה ( היינו רוצות לזגזג בן המדינות &#61514; ) , בהתחשב בזה שאנחנו רוצות להיכנס לשם מ"מפלי איגוואסו" ואחרי זה- לצאת לכיוון בוליביה. הזמן המשוער שאנחנו רוצות להיות בארגנטינה הוא בן 3-4 שבועות. שאלה נוספת: האם שווה לנו להיכנס גם מפרו לכיוון אקוואדור? כמה זמן להשקיע באקוודור על מנת שנוכל לחוות אותה? שאלה נוספת: רצינו לברר מהו מזג האוויר באזורים אלו, האם נוכל להינות ממזג האוויר. ברזיל –------> ספטמבר ארגנטינה- --------> ספטמבר + אוקטובר בוליביה –---------> אוקטובר + נובמבר פרו------------ < נובמבר + דצמבר אקוודור---------> דצמבר + ינואר קולומביה – ---------> ינואר מקסיקו –-----------> פברואר האם בחודשים האלה נוכל להנות מזג אוויר תקין ולטרק במקומות האלה? האם האטראקציות יהיו פתוחות? אודה על התשובה, מרינה

edelman

7/17/2013 1:54:55 PM

שלום מרינה! המסלול שתיארת הפוך לגמרי מהעונות המתאימות לטיול בכמעט כל אחת מהמדינות. מכיוון שאתן מתכננות להתחיל בספטמבר אני ממליצה לך להתחיל מאקוודור, אח"כ להמשיך באמצע ספטמבר/תחילת אוקטובר לפרו ואח"כ, בנובמבר, לבוליביה. לארגנטינה וצ´ילה אין הרבה טעם להגיע לפני דצמבר וכך גם לברזיל, ככה שמבוליביה מומלץ שתדרימו אל הראשונות ואח"כ בינואר/פברואר לברזיל (סוף פברואר זה הקרנבל אם אתן מעוניינות להיות בו). משם תוכלו לעבור לקולומביה ואח"כ למקסיקו. העונות הטובות לטיול בכל מדינה הן אלו: ארגנטינה וצ´ילה: דצמבר-מרץ ברזיל: דצמבר-אפריל (בצפון המדינה גם מאי, אוקטובר ונובמבר). בוליביה ופרו: אפריל-אוקטובר (בנובמבר אפשר לטייל, אבל רוב הטרקים והאטרקציות נסגרים באמצע אוקטובר). אקוודור וקולומביה: כל השנה. בחודשים יולי-אוגוסט גשום. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339