מרינה

7/13/2013 6:43:13 PM

115

תכנון טיול

שלום, אני וחברה שלי טסות לדרום אמריקה באמצע ספטמבר. אנחנו נוחתות בברזיל ומשם היינו צריכות להמשיך לבוליביה -> פרו-> קולומביה ולסיים את הטיול במקסיקו. הטיול היה מתוכנן ל 3 חודשים. כרגע היינו רוצות להאריך אותו ולהיכנס גם לארגנטינה. רציתי לברר מולך מהו המסלול המועדף שאנחנו צריכות לעשות בארגנטינה וצ´ילה ( היינו רוצות לזגזג בן המדינות &#61514; ) , בהתחשב בזה שאנחנו רוצות להיכנס לשם מ"מפלי איגוואסו" ואחרי זה- לצאת לכיוון בוליביה. הזמן המשוער שאנחנו רוצות להיות בארגנטינה הוא בן 3-4 שבועות. שאלה נוספת: האם שווה לנו להיכנס גם מפרו לכיוון אקוואדור? כמה זמן להשקיע באקוודור על מנת שנוכל לחוות אותה? שאלה נוספת: רצינו לברר מהו מזג האוויר באזורים אלו, האם נוכל להינות ממזג האוויר. ברזיל –------> ספטמבר ארגנטינה- --------> ספטמבר + אוקטובר בוליביה –---------> אוקטובר + נובמבר פרו------------ < נובמבר + דצמבר אקוודור---------> דצמבר + ינואר קולומביה – ---------> ינואר מקסיקו –-----------> פברואר האם בחודשים האלה נוכל להנות מזג אוויר תקין ולטרק במקומות האלה? האם האטראקציות יהיו פתוחות? אודה על התשובה, מרינה

edelman

7/17/2013 1:54:55 PM

שלום מרינה! המסלול שתיארת הפוך לגמרי מהעונות המתאימות לטיול בכמעט כל אחת מהמדינות. מכיוון שאתן מתכננות להתחיל בספטמבר אני ממליצה לך להתחיל מאקוודור, אח"כ להמשיך באמצע ספטמבר/תחילת אוקטובר לפרו ואח"כ, בנובמבר, לבוליביה. לארגנטינה וצ´ילה אין הרבה טעם להגיע לפני דצמבר וכך גם לברזיל, ככה שמבוליביה מומלץ שתדרימו אל הראשונות ואח"כ בינואר/פברואר לברזיל (סוף פברואר זה הקרנבל אם אתן מעוניינות להיות בו). משם תוכלו לעבור לקולומביה ואח"כ למקסיקו. העונות הטובות לטיול בכל מדינה הן אלו: ארגנטינה וצ´ילה: דצמבר-מרץ ברזיל: דצמבר-אפריל (בצפון המדינה גם מאי, אוקטובר ונובמבר). בוליביה ופרו: אפריל-אוקטובר (בנובמבר אפשר לטייל, אבל רוב הטרקים והאטרקציות נסגרים באמצע אוקטובר). אקוודור וקולומביה: כל השנה. בחודשים יולי-אוגוסט גשום. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339