דניאל

7/8/2013 10:23:49 AM

239

המלצות לקניית כרטיס ואכסניה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם, חברתי ואני מחפשות סוכנות או מקום טוב לקנות כרטיס לדרום אמריקה, תחילה - ארגנטינה. אשמח לקבל המלצות ביום הקרוב, כיוון שאנו עובדות באילת וקשה לנו למצוא זמן פנוי ואנו לחוצות בזמן. אנחנו מתכננות לטוס בדצמבר. נשמח גם לקבל שמות וטלפונים של אכסניות / הוסטלים זולים לשינה. בתודה (:

hadar

7/8/2013 11:14:38 AM

שלום! לגבי טיסה אני ממליץ לך להתייעץ עם אמירים טורס 03-7695999. תבקשי לדבר עם סיגל, היא תמצא לך אחלה כרטיס אני בטוח. לגבי אכסניות תיכנסי לדף של בואנוס איירס פה בגרינגו ויופיעו לך המון אכסניות, המומלצות ביותר לפי מה שאני יודע הן קאסה זולה והוסטל גארדן, שם תהני מנחיתה רכה. כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- כהרגלינו ממשיכים לפנק את אורחינו ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! כמובן שאתם ממשיכים לקבל את השירות וההוסטל הטוב ביותר בלימה, רק במחיר מצחיק. "כדי שהמחירים לא יפריעו לך לטייל" www.hostelima.com hostelima@gmail.com

דניאל

7/8/2013 11:25:18 AM

אתם זמינים במייל? לעוד שאלות?...

hadar

7/8/2013 8:18:59 PM

נשמח אם תשלחי לנו מייל ל hostelima@gmail.com לילה טוב:-) זיו בשם צוות עובדי "הוסטלימה"

edelman

7/10/2013 11:53:03 AM

שלום! אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר ונוכל לעזור שמציאת מחירים אטרקטיביים בטיסות. בנוסף, כמובן, תוכלו להתארח אצלינו בזמן שהותכן בבואנוס. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339