דין

7/5/2013 8:54:15 PM

146

תכנון טיול לדרום אמריקה בינואר

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי אני רוצה לטוס לדרום אמריקה בסוף חודש ינואר לתקופה של חצי שנה פלוס ורציתי עזרה בתכנון מסלול הטיול בהתאם לחודש שאני נוחת בו, אני וחבר נוסעים עם תקציב של 50K כל אחד והייתי רוצה לנצל את המקסימום זמן שאפשר מהתקציב, התכנון הוא לסיים את הטיול במרכז אמריקה ולחזור לארץ היתי רוצה עזרה בנוגע לאיפה הכי כדאי לי לנחות כמה זמן להשקיע בכל מדינה ומה הוא המסלול המומלץ בין המדינות לפי עונות השנה. בנוסף מתי כדאי כבר לקנות כרטיסים ומה הדברים העיקריים שצריך לעשות בחודש חודש וחצי שלפני הטיול...... תודה רבה לעוזרים.-107-

hadar

7/6/2013 12:09:02 PM

שלום! קודם כל 50k זה אחלה תקציב לטיול של חצי שנה. יהיה לכם כסף גם לקניות ובזבוזים. לדעתי המסלול המושלם עבורכם הוא מסלול "הגל העולה" שמתחיל בדרום דרום אמריקה ומסתיים במרכז אמריקה. הרעיון הוא לשהות בערך חודש בכל חלק של דרום אמריקה. אני הייתי מתכנן את הטיול כך: עד סוף פברואר - ארגנטינה צילה. מרץ- ברזיל, יש קרנבל שמתחיל ב 28.2.2014 אם זה מעניין אתכם אפריל- בוליביה מאי- פרו. מלימה תוכלו להמריא לכל יעד במרכז או להמשיך לאקוודור וקולומביה. את הכרטיס אפשר לקנות חודשיים שלושה מראש, קח בחשבון שאתה צריך לקנות כרטיס פתוח עם אפשרות לשינוי יעד ותאריך, כי אתה לא באמת יודע מתי ואיפה יסתיים הטיול. לקראת הטיול ני ממליץ לך לבקר בחנויות המטיילים ולשמןע הרצאות והכנות לטיול, כמו כן את החייב לקבל חיסונים. כל שאלה נוסת אשמח לעזור:-) ---------------------------------- זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! ---------------------------------- כהרגלינו ממשיכים לפנק את אורחינו ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! כמובן שאתם ממשיכים לקבל את השירות וההוסטל הטוב ביותר בלימה, רק במחיר מצחיק. "כדי שהמחירים לא יפריעו לך לטייל"

edelman

7/6/2013 5:12:10 PM

שלום! קודם כל יש לכם אחלה תקציב! זה תקציב שיכול להספיק בקלות ל-8 חודשים ויותר, אבל אם לא שומרים עליו, גם ל-5 חודשים. מכיוון שאתם נוחתים בינואר מומלץ לכם להתחיל בארגנטינה וצ´ילה ולשהות שם כחודש וחצי-חודשיים. אח"כ תוכלו לעבור לברזיל, לשהות בקרנבל (אם תרצו) וגם לטייל במדינה בין חודש לחודש וחצי. משם לבוליביה-לפחות 3 שבועות (לא לפני אפריל ואח"כ פרו לחודש-חודש וחצי. אח"כ תצטרכו לבחור אם להמשיך לאקוודור (3-4 שבועות) וקולומביה (חודש-חודש וחצי) ואז למרכז או ישר למרכז. כמובן שתצטרכו גם להחליט לאילו מדינות במרכז אתם רוצים להגיע. הדברים העיקריים שצירך לעשות לפני הטיסה הם חיסונים ולהסגר על רשימת ציוד, שחלק מהדברים בטח תצטרכו לקנות. כרטיסי טיסה מומלץ לקנות כמה שיותר מוקדם (בייחוד בינ"ל). אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339