ליאור

6/18/2013 4:11:21 PM

143

לילה 1 בבוליביה + נסיעה להפאז

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי לכולם אני אשמח לשמוע ממי מכן שהיה- אני נוחתת יחד עם חברה בסנטה קרוז בשעות הבוקר יש טעם לשריין לילה ראשון מראש? ואם כן יש מצלה איפה? בנוסף- כדי להגיע מסנטה קרוז ללהפאז חייבים לקחת אוטובוס בלי עצירות או שאפשר איכשהו להקל על הנסיעה הארוכה הזאת ולדוגמא להמשיך לסאמאיאפטה ( ו/ או מקומות אחרים?) ומשם בהדרגה ללה פאז? תודה מראש, ליאור

hadar

6/19/2013 3:37:10 PM

מומלץ לשמור מקום ללילה הראשון שלך בסנטה קרוז, יש לך רשימה של הוסטליפ בדף של סנטה קרוז כאן באתר. לגבי האוטובוס שאורכו הוא בדרך כלל 14 שעות תוכל לעצור בקוצ´במבה שזו עיר מדליקה ( אפשר לעשות שם מצנחי רחיפה) ולחצות את האוטובוס ל 7 שעות עד קוצ´במבה ומשם עוד 7 שעות ללה פאז. כל שאלה נוספת אשמח לעזור:-) זיו -בשם צוות עובדי "הוסטלימה" - הבית שלך בלימה! -------------------------------- כהרגלינו ממשיכים לפנק את אורחינו ב"מבצע הלילה הזול בלימה" לילה במרכז מיראפלורס ב 22 סול! כמובן שאתם ממשיכים לקבל את השירות וההוסטל הטוב ביותר בלימה רק במחיר מצחיק "כדי שהמחירים לא יפריעו לך לטייל"

edelman

6/26/2013 6:19:31 PM

שלום ליאור! כמובן שיש אפשרות להגיע ללה פאז בהדרגה (כמו שאמרו לפני), אבל אני ממליצה לכם בכל זאת לעבור גם בסמייפטה, הנמצאת כ-3 שעות נסיעה מסנטה קרוז ושווה כל רגע! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339