רון

6/13/2013 1:12:20 AM

171

אקוודור + קולומביה ?

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, * אהיה באקוודור וכנראה גם בקולומביה ביולי, אם מישהו מטייל שם ורוצה לדבר במחשבה לטייל ביחד אני אשמח :) * בהנחה שיש לי שבועיים לעלות מ-cuenca באקוודור למדלין בקולומביה, מה הכי כדאי לי לראות בדרך? מעניינים אותי ג´ונגלים, חופים, האמזונס והאנדים וכל זה, אבל כמובן שלא אוכל להספיק הכל כי מדובר בממש מעט זמן אז... המלצות? * איך לעזאזל אני מסתובבת לבד בקולומביה בתור בחורה? * לפני כל זה אהיה בארגנטינה עם חברה, בעיקר באזור בואנוס איירס. פרט לאיגווסו, יש משהו באזור (במרחק של לא יותר מדי שעות נסיעה) ששווה לנסוע לראות? וכמובן כל המלצה על הוסטל באזורים המדוברים תתקבל בברכה! תודה וטיולים נעימים לכולם :)

Niv

6/13/2013 8:26:33 AM

מה הולך? אני ניב ומי את? אני טס ב27 לקולומביה ומתחיל את הטיול שלי שם, אני מבין שאת מסיימת את שלך? בכל מקרה אני מגיע ומתארח אצל בחורה קולומביאנית שהכרתי בישראל וגרה בבוגטה לכמה ימים ואחריי זה אני יזרום לאנשהו אז דברי איתי אולי נטייל יחד https://www.facebook.com/niv.dov

edelman

6/13/2013 12:14:10 PM

שלום! קודם כל - אין לך מה לחשוש מלהסתובב לבד בקולומביה, הרי את מגיעה להוסטלים בכל מקרה ושם את כבר תמצאי אנשים ותתחברי איתם. מה שאת צריכה להקפיד עליו הוא הרגלי הזהירות הכלליים (לא ללכת בחושך במקומות מסוכנים, שמירה על החפצים האישים וכו´). חוץ מזה-שבועיים זה מעט מאוד זמן לטייל בשתי מדינות כאלה גדולות (אמנם לא מהגדולות ביותר ביבשת, אבל בכל זאת...). אני ממליצה לך להיות 3 ימים (גג) במונטניטה או פוארטו לופז (כולל שייט לצפיה בלוויתנים), אח"כ להקדיש 5-6 ימים לאיזור באניוס (ממנה אפשר לצאת לג´ונגלים ולעשות אטרקציות) ואז לטוס מקיטו ישר למדז´ין, שם אני ממליצה לסוע לטייל ב-piedra del penon, המרוחקת כשעתיים נסיעה מהעיר. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339