ליאור

5/22/2013 7:26:10 AM

279

עזרה במסלול המשך לבוליביה ופרו

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם! אני מתכננת לטוס ביולי-ועד עכשיו היה לי מאוד קשה למצוא כרטיסים במחיר שפוי מצאתי כרטיס איתו אני נוחתת בבוליבה וחוזרת מפרו אתם חושבים ש 2.5 חודשים זה הרבה מדי זמן בשביל 2 המדינות? כדאי לנסות לשנות את המסלול ולהוסיף עוד מדינה? ואם כן איזו? היחדיות שהסתדרו לי מבחינת מזג אוויר זה אקוודור ( אין כרטיסים בכלל) ובוליביה ששמעתי שקצת מפחיד טייל שם כבחורה לבד.. מה כדאי? אשמח לכל עצה :)

למידע נוסף על: פרו
ליאור

5/22/2013 10:59:35 AM

תיקון- קולומביה היא המפחידה

Israel

5/22/2013 11:09:42 AM

מטיילים יקרים, חזרתי מטיול בקולומביה קרטחנה ואני כותב לכם כדי להזהיר אתכם מנוכלים, רמאים, גנבים, שקרנים, עבריינים ומסוכנים בבית של גולן בקרטחנה. נכנסו לנו לחדר מבלי רשום (לא כדי לנקות) חטטו לנו בדברים, במקום אווירה של כלא סגור וחנוק, אמא ממורמרת, בן = גולן שקרן שלא מצליח לסיים משפט אחד מבלי לשקר וחבל שלא גודל לא האף, אסור להכניס שתייה קלה, אסור להכניס פירות, אסור להכניס אוכל, אסור להכניס מבקרים, מקום חנוק ללא חלונות, מחירים יקרים ביחס לעיר ומקום. לא מומלץ להתקרב לשם, לכו לבית של בינגמין בלגיטו או תשכרו וילות או בתים באיזור, יש אתרי אינטרנט למטרה זו. בהצלחה ומקווה שלפחות אתם תצליחו להנות בקולומביה

edelman

5/22/2013 6:54:41 PM

שלום! חודשיים וחצי לבוליביה ופרו זה ממש לא הרבה מידי. אני ממליצה לך להיות חודש בבוליביה וחודש וחצי בפרו, ותאמיני לי שלא תשתעממי.. יש אנשים שנמצאים רק בלה פאז או בקוסקו חודש, בלי קשר לכל שאר הטיול. בגדול-קולומביה לא מפחידה והמקומות היחדים שלא כדאי להסתובב בהם, לא הייתי הולכת אליהם גם עם חבורה של בחורים יוצאי שייטת. בכל מקום יש המון מטיילים (הרבה ישראלים גם) ולא תהיי לבד באמת. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

ליאור

5/23/2013 10:02:05 AM

אוקיי תודה..! בנוסף- הערכב לכמה זה יעלה לי? שמעתי שהמחירים הממוצעים שמפורסמים כבר עלו מחברים שטיילו.. אני רוצה לעשות טיול לא מתכלב ולא מופרז ..(:

edelman

5/28/2013 2:01:18 PM

חודש בבוליביה אמור לעלות 1300-1600 דולר בערך. חודש בפרו אמור לעלות בערך 1500-1800 דולר. תמיד כדאי שיהיה איזה אקסטרה של לפחות 2000 דולר, אבל טיול כזה של חודשיים וחצי בבוליביה ופרו יהעלה בסביבות ה4000-4500 דולר ללא טיסות. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339