לאה

5/1/2013 9:22:44 AM

277

עזרה בתכנון טיול ביולי-אוגוסט

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום, אני צריכה עזרה בתכנון מסלול לטיול בדרום אמריקה, שלושה-ארבעה שבועות מסוף יולי עד סוף אוגוסט. זה ירח הדבש שלנו והיינו שמחים לשלב קצת טרקים, עם הרבה נופים ואטרקציות מקומיות ולקנח בבטן-גב חשבנו על פרו-אקוודור-גלאפאגוס, אשמח לקבל המלצות על מסלול, תחנות חשובות בדרך וכל מה שצריך בערך... תודה, לאה ויוסי

אורית

5/2/2013 1:11:11 PM

יש אנשים שמתפרנסים מזה. השקעה קטנה ושווה כל אגורה כי הם מתאימים לכם מסלול לפי העדפותיכם האישיות, ובונים לכם מסלול מתוקתק ללא איבוד זמן. הטיול שלכם קצר. לכן בהבט ההשקעה הכוללת זו הוצאת מינורית והכי משתלמת. חפשו באענטרנט

אורית

5/2/2013 1:14:57 PM

וכמו שכבר הצעתי, לאחר שיהיו לכם תאריכים משוערים לגלפגוס צרו קשר עם איתי בהוסטל טרנסילבניה בבניוס (אקוודור). הוא יתן לכם דילים הכי טובים לשייט. סיגרו הכל לפני שאתם יוצאים מהארץ http://www.transivania.lobopages.com/?ln=he המייל שלו: hostal.transilvania@gmail.com

edelman

5/5/2013 5:36:37 PM

שלום לאה ויוסי! קודם כל מזל טוב!! הזמן שעומד לפניכם הוא קצר ובגדול אני ממליצה לכם להתמקד רק באחת מהמדינות הנ"ל, אבל אם בכל זאת אתם הולכים על שתיהן: תתחילו את הטיול בפרו וקחו טיסת המשך לקוסקו כבר ביום הנחיתה. באיזור קוסקו תוכלו להגיע למאצ´ו פיצ´ו (יומיים-ארבעה אם מגיעים בטרק), לעשות סיורים ב"עמק הקדוש" ועוד. אני ממליצה לכם להקדיש לאיזור כשבוע. משם תוכלו לסוע לפונו (מומלץ נסיעת לילה) ולצאת לסיור באיים הצפים. משם לארקיפה ולקניון קולקה (יום עד שלושה ימי טיול). אח"כ טוסו חזרה ללימה וממנה לגוויאקיל. ** אם תרצו ותראו שיש לכם עוד זמן תוכלו לסוע להווקצ´ינה למנוחה של יומיים-שלושה. מגוויאקיל צאו לגלפאגוס (מומלץ שייט של 7 ימים) וכשתחזרו סעו למונטניטה או לפוארטו לופז לכמה ימים מנוחה אחרונים. תוכלו גם לצאת לשייט לצפייה בלוויתנים בפוארטו לופז. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339