רועי

3/3/2013 4:43:38 PM

248

פרו - מסלול בן חודש...?

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן חברים, נוחת בפרו להמשך הטיול שלי בדרום אמריקה... מתכנן חודש מתאריך 3 לאפריל עד 3 למאי. אשמח להמלצות לתכנון נכון בכדי לנצל את הזמן נכון. הכוונה היא - לטרק בעיקר. דבר ראשון, מכיר שצריך להירשם לאינקה חודש לפני או משהו? כיצד עושים את זה ? אצל מי מומלץ ואיזה מסלול? אשמח לכל אינפורמציה למקומות שיש לראות בפרו. חודש זה לא הרבה אבל אוכל להספיק המון בתכנון נכון. דבר נוסף, כל מטייל שרוצה לחבור בתאריכים האלו - בשמחה. תודה. רועי.

hadar

3/4/2013 5:12:42 PM

חודש בפרו הוא אכן לא מספיק זמן אם אתה אוהב לטרק. לאחר כמה ימים בלימה אני ממליץ לך לטוס לקוסקו ( כן, צריך להירשם מראש לאינקה טרייל- בעיקר באפריל... לגבי סוכנות אני ממליץ לך על BIKE%26ADVENTURE שבבעלות אנריקה- הוא בחור נחמד שישמח לעזור לך לארגן את ההרשמה ) אחר כך לחזור בטיסה ללימה ולנסוע לאיקה ( סקי חולות ) הלוך ושוב. מלימה לצאת להווארז- שם את היכול להיות גם חודש אם אתה אוהב לטרק אבל תלוי בזמניo שלך. תהנה:-) זיו- הוסטלימה, לימה פרו. "הבית הישראלי בלימה" hostelima@gmail.com

רועי

3/5/2013 1:36:52 AM

תודה

edelman

3/4/2013 8:07:25 PM

שלום רועי! ישנם כמה טרקים המסתיימים באגווס קליינטס (העיירה השוכנת לרגלי המאצ´ו פיצ´ו), כאשר האינקה טרייל, המפורסם מביניהם, מוגבל מבחינת מקומות. הרבה פעמים דרוש הרבה יותר מחודש כדי להזמין מקום, אבל שווה לנסות ולהזמין כמה שיותר מהר! אני ממליצה לך להיות כמה ימים בקוסקו (שיכללו כמובן את המאצ´ו פיצ´ו) ואח"כ לטוס חזרה ללימה ומשם להווארז-בירת הטרקים של פרו! תקנח בכמה ימים בלימה. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

רועי

3/5/2013 1:37:55 AM

תודה, אבל הכרטיס שלי הוא ללימה... אז כנראה שאתחיל משם... קצת קשה להבין איך אני בונה חודש מפורט אבל אסתדר אני מניח. תודה.