מיכל

2/26/2013 4:25:43 PM

86

תכנון טיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני צריכה עזרה בתכנון הטיול אני יוצאת מארה"ב במרץ ונוחתת בבוליביה.. אני יודעת שמבחינת מזג אוויר זה בעייתי, אז אני אשמח אם תוכלו לייעץ לי, גם מבחינת תחבורה, איך אני מספיקה לעשות את כל ארגנטינה, כולל פטגוניה, צילה וברזיל בעונה הזאת?

edelman

2/28/2013 9:15:10 PM

שלום! מבחינת בוליביה אין שום בעיה, מכיוון שנחיתה במרץ אומר להגיע קצת לפני תחילת העונה. אם את מעוניינת לטרק בה פשוט תצטרכי לעשות דברים אחרים קודם עד שהטרקים יפתחו. ארגנטינה וצ´ילה ובמיוחד פטגוניה כבר לגמרי מחוץ לעונה כשתגיעי אליהן. בסוף מרץ-תחילת אפריל הטרקים כבר מתחילים להיסגר ונהיה קר מאוד. אם תרצי לעשות סקי זה כמובן הזמן! בדרום ברזיל כבר יהיה קר ובשאר המדינה גשמים, ככה שגם שם לא סימפטי להיות. בגדול-לא כתבת כמה חודשים הטיול. אם הוא אמור להתמשך חצי שנה או יותר, עדיף לך לנסות לשמור את ארגנטינה, צ´ילה וברזיל לסוף-כמה שיותר מאוחר (אוקטובר ואחרי), אבל אם לא עדיף לך להתחיל בהן. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339