טליה

2/25/2013 7:25:42 PM

105

דרום ארגנטינה וצ´ילה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

הי חברים אני וחברה נוחתות ב 7/3 בבואנוס. התכנון לתפוס טיסה לדרום ארגנטינה לאל קלאפטה. צריכה להתייעץ אתכם, אנחנו בחורות שמועניינות לראות נופים ולעשות אטרקציות. אנחנו לא בקטע של טרקים ארוכים ולישון בחוץ. לכן השאלה היא, מה יש לנו לעשות בדרום ארגנטינה/ צ´ילה חוץ מהקרחון? משהו שלא כולל טרקים ארוכים? שמעתי שיש את הקרטרה טיול בצ´ילה שאולי יעניין אותנו. כמה ימים זה? ההתלבטות היא מתי לתפוס טיסה לדרום, שכן אנחנו מתכננות להתחיל את שבוע הפסח 25/3 ולשהות שבוע בברילוצ´ה. אז השאלה היא מה ניתן לעשות בחלון הזמן בין הנחיתה לפסח? תודה רבה לכולם

edelman

2/28/2013 9:06:16 PM

שלום! קודם כל אני ממליצה לכן כבר להזמין את הטיסה לאל קלפאטה, שכן ככל שהטיסה מתקרבת המחירים עולים. אשמח לעזור במציאת מחירים אטרקטיביים לטיסות! גם אם אתן לא בקטע של טרקים ארוכים שווה לכן להגיע לפארקים בהם אפשר לעשות טיולים יומיים, כמו פארק "הקרחונים" שבחלקו נמצא ליד אל צ´אלטן או פארק נהוואל הוואפי שנמצא ע"י ברילוצ´ה. בנוסף, כמו שהזכרת, יש את הקראטרה אאוסטרל, שמפאת חוסר הזמן שלכן האופציות המרכזיות שלכן לעבור את הדרך היא ברכב שכור או בטיול מאורגן בואן. טיסה לדרום כדאי לקחת כמה שיותר מוקדם, כי בכל מקרה אח"כ אתן חוזרות לבואנוס ותוכלו לטייל בה אז. בסה"כ יש לכן כשבועיים וחצי לטייל בדרום. אם שבוע מתוך זה אתן רוצות לטייל באיזור ברילוצ´ה אני ממליצה על המסלול הבא: - אל קלפאטה (יום אחד) - אל צ´אלטן (יומיים-שלושה) - הקראטרה אאוסטרל (6 ימים בואן) - ברילוצ´ה, פוקון ואיזורי האגמים (כשבוע וחצי) אחרי הפסח כמובן תוכלו להמשיך לטייל בצפון המדינה ובמפלי האיגווסו. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339