רפי

2/5/2013 5:36:33 PM

187

התייעצות לגבי לינה בצ´ילה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום חברים, אני ובת זוגי נגיע לצ´ילה(טורסים, קרטרה אוסטרל, אזור האגמים בארגנטינה ואזור פוקון) בימים הקרובים לטיול שלושה שבועות. 1. אם אנחנו מתכוונים לישון בהוסטלים וספציפית בטורס נישן גם ברפוחיו. האם יש צורך ךהביא איתנו שקש"ים או שניתן להסתמך על מה שנותנים שם במקום? 2. עד כמה הכרחי להזמין מראש מקומות לינה בחודש הקרוב באזורים אלו? נשמח לתשובותיכם המחכימות!

shahaf

2/5/2013 10:44:41 PM

אהלן, מקווה שעוד לא טסת ויש לך זמן ויכולת לראות את ההודעה הזו. 1. לטורסים צריך שק"ש אבל במקרה שלכם לא הייתי קונה וגם אם היה לי בבית לא הייתי נסחב איתו עד לטורסים בשביל שימוש חד פעמי. כמובן שאני חוזר בי רק במידה ואתה מתכוונים לעשות את הקראטרה אוסטראל בטרמפים ואז מאוד מומלץ שק"ש. את כל הציוד ניתן להשכיר לפני היציאה לקראטרה והייתי ממליץ גם להשכיר מזרון שטח ואוהל טובץ 2. אתם לקראת סוף העונה של המטיילים לכן אין צורך להזמין מקומות מראש. כמובן שמומלץ אבל לא כדאי לרוץ אחרי השעון ואני מבטיח לכם שאתם תסתדרו נהדר גם בלי להזמין מקומות. המון כייף והצלחה ותשמרו על עצמכם.

edelman

2/7/2013 5:23:08 PM

שלום! ע"מ לישון ברפוחיו בטורוסים חייבים להזמין מקום!! פברואר ומרץ הם עדיין חלק מהעונה המתויירת באיזור זה ולכן אם לא תזימנו שם מקום גם לא יהיה לכם מקום! בכל מקרה יש אפשרויות של השכרת ציוד בפוארטו נטאלס וגם בפארק עצמו אם צריך. בזמן הקראטרה מאוד תלוי איך אתם מתכוונים להתנייד שם. אם אתם מתכננים על טרמפים (ולפי כמות הזמן שלכם אני מניחה שלא) אתם צריכים שק"שים למקרה של התקעות. אם אתם משכירים רכב תוכלו להגיע בכל יום לעיירות וכך אין בעיה בענייני השינה. כך גם אם אתם מתכוונים להצטרף לואן. בפוקון לא חייבים להזמין מקום לפני, אבל אם יש הוסטל ספציפי אליו אתם רוצים להגיע שווה להזמין יומיים-שלושה מראש. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

רפי

2/10/2013 3:07:22 AM

תודה רבה!