טליה

12/30/2012 9:05:36 PM

254

עזרה בתכנון דרום/מרכז אמריקה

הי חברים אני וחברה שלי מתכננות טיול לדרום אמריקה ובנוסף למקסיקו. אנחנו מעוניינות לחוות דעתכם כי אנחנו קצת מסתבכות עם העונות ומז"א... התכנון הוא לצאת בתחילת מרץ, להתחיל בדרום אמריקה מכוון ברזיל ומשם לארגנטינה, צ´ילה, בוליביה ופרו. השאלה היא כמה זמן נתעכב בכל מקום והאם יצא לנו להיות בעונות הטובות .. בנוסף, כמובן שחשוב לנו לדעת כיצד להעריך את העלויות (קראנו את המידע באתר אך אין כמו דעתם של בעלי ניסיון) . נשמח גם לשמוע עצתכם בנוגע לצורך בטיסות פנימיות. הטיול המתוכנן הוא בערך 5 חודשים . אנחנו בחורות ממוצעות ולא בזבזניות מדי או חסכניות מדי. כמה בערך הטיול יעלה? האם מקסיקו תייקר משמעותית (השהייה שם בערך חודש)? לידע כללי מה שמעניין אותנו בעיקר זה נופים ותרבויות (כמובן שגם קניות במקומות השווים) ומסיבות..(אנחנו לא מעוניינות בטרקים ארוכים) נודה לעזרתכם -120-

tchelet

12/31/2012 10:31:29 PM

שלום! אני ממליצה לכן להתחיל דווקא בארגנטינה וצ´ילה ואח"כ לעבור לברזיל. בכל מקרה אתן תגיעו לשם לקראת סיום העונה ואם אתן רוצות להספיק כמה שיותר זה עדיף על להגיע כשכבר ממש קר. הרעיון בגדול הוא להתחיל כמה שיותר מדרום, ככה שאחרי 3-4 ימים בבואנוס איירס, קחו טיסה לנקודה הדרומית ביותר אליה תרצו להגיע (אושוויה/אל קלפאטה), משם תצפינו בארגנטינה וצ´ילה ובסופו של דבר תחצו לברזיל דרך מפלי האיגווסו. ארגנטינה וצ´ילה-חודש עד חודש וחצי (הוצאה של כ-1700 דולר לחודש). ברזיל-3 שבועות (הוצאה של כ-1900 דולר לחודש). בוליביה-3 שבועות (הוצאה של כ-1300 דולר לחודש). פרו-חודש עד חודש וחצי (הוצאה של כ-1500 דולר לחודש). מקסיקו-חודש (הוצאה של כ-1800 דולר לחודש). מקסיקו עצמה לא תייקר לך את הטיול בהרבה, אבל טיסה מלימה למקסיקו עולה בסביבות ה-500 דולר. תמיד כדאי לקחת עוד 1000-2000 דולר נוספים לגיבוי. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

אייל

1/1/2013 5:53:41 AM

אני באופן אישי הייתי ממליץ לכם להתחיל בברזיל במרץ המחירים בברזיל יורדים אחרי הרעש של הקרנבל ואפשר לטייל בה. אני ממליץ לכן להתחיל בברזיל בואו נגיד סלבדור מורו ריו איליה גרנדה פוס איגווסו איגווסו(ארגנטינה) משם לבונוס טיסה לאל קלפטה ואז לעלות למעלה עד ברילוצה ולחצות לכיוון בוליביה מצילה וכמובן לטייל בפוקון בצילה ככה זה פשוט מסלול זורם ברזיל ארגנטינה צ×ילה בוליביה פרו ומשם טיסה ליעד הבא. לפי דעת ואיך שני רואה את זה זאת דרך קלה לטיול. ככה המסלול הוא מסלול וי ברזיל ארגנטינה בוליביה פרו בכל מקרה זוהי המלצתי...