רותם

11/14/2012 12:02:55 PM

198

תכנון הטיול מבחינת מזג אוויר

שלום לכולם, אני רוצה להתחיל את הטיול שלי ב1.1 והמדינות שאני רוצה להיות בהן הן: ארגנטינה, צ´ילה, ברזיל, בוליביה, פרו וקולומביה. אחרי שאני מסיים עם דרום אמריקה אני רוצה לעלות למרכז למדינות: פנמה, קוסטה ריקה, קובה, גווטאמלה ומקסיקו. אין לי הגבלה של זמן ואני אשמח אם תעזרו לי לתכנן את הטיול שלי בתאריכים הכי טובים בכל מדינה מבחינת מזג האוויר והתנאים הכי טובים. *אין לי בעיה לשנות את התאריך של הטיסה לכל תאריך אחר, העיקר שאני יהיה בכל מדינה בתאריכים הכי טובים. תודה.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Peleg

11/14/2012 12:45:04 PM

לגווטאמלה צריך ויזה ..

Ofek

11/14/2012 2:44:00 PM

ויזה,רק לונצואלה עד כמה שידוע לי,גואטמאלה לא צריכה שום ארגון מראש פה בארץ

Ofek

11/15/2012 4:49:21 PM

ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚©ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¦ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¤,ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¸ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚· ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¬ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚°ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¶ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚ ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¬ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¤ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚²ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚£ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚«ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚®ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¤ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¹ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚©ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚£ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚² ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¬ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚©,ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¢ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚ ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¨ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚®ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚ ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¬ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¤ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¬ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚  ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¶ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¸ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚©ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚«ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¤ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¹ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚­ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚ ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¸ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¢ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¥ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¯ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚®ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¸ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚ ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¹ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚´ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¤ ÃÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¡ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚ ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚¸ÃƒÆג€™Ãƒג€ Ã¢ג‚¬ג„¢ÃƒÆ’âג‚¬Å¡Ãƒג€šÃ‚µ

איל

11/16/2012 3:07:10 PM

שלום לך לא כתבת האם אתה מתכנן להגיע לקרנבל בברזיל. אני אצא מנקודת הנחה שכן ולכן: אני ממליץ לך להקדים את הטיסה בשבועיים ולהתחיל מבואנוס איירס משם לרדת דרומה (החלטה שלך עד לאן והאם בטיסה או אוטובוסים) ולעלות צפונה בזיג-זג עם צ´ילה (אפשר לעשות את הזיג-זג גם בדרך דרומה). אחרי שהעברת כחודש וחצי בארגנטינה-צ´ילה תעבור את הגבול דרך מפלי האיגוואסו ותעשה חיים בברזיל. משם בסביבות סוף מרץ תחילת אפריל תעבור לבוליביה ומשם אחרי כמה שבועות לפרו. לדעתי הזמן שיש להקדיש לשתי המדינות (פרו ובוליביה) הוא כחודשיים. מכאן והלאה אני לא מכיר ולכן לא יכול לעזור לך. מקוה שהצלחתי לעזור בחלק הראשון. אם ההנחה שלי שאתה רוצה להיות בקרנבל היא שגויה אז קח את הזמן בארגנטינה וצ´ילה, אפשר להעביר שם שלושה חודשים בכיף...