נעה

11/13/2012 7:38:09 PM

167

טיסה פנימית לאושוואיה

היי, החלטתי לא להזמין טיסה פנימית מבואנוס לאושוואיה מהארץ מאחר ואני לא יודעת כמה ימים תיקח לי ההתאקלמות. הבעיה היא שאני מפחדת שברגע שאגיע לא יהיה לי מושג לאן פונים ואיך מזמינים משם את הטיסות הפנימיות, אשמח לעזרה או עצה כדי שאוכל לדעת מראש מה עושים!

למידע נוסף על: אושוואיה

מחפשים מלון באושוואיה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

11/13/2012 7:42:42 PM

אני עדיין לא עשיתי את הטיול,אני רושם את מה שאני הבנתי מהרבה קריאה פה,פורומים אחרים והרבה אתרים על דרום ומרכז אמריקה... להסתדר על טיסה פנימית שאת שם לא תהיה לך בעיה,אפילו ברוב המקומות בעל ההוסטל יוכל לעזור לך בנושא,אם תלכי להוסטלים ישראלים (כדוגמת זולה) תוכלי לראות שהם מציעים גם לעזור בנושאים כאלו ולקנות אטרקציות... הסיבה שאני אישית מזמין השבוע טיסה מהארץ היא המחיר,שם לעומת פה,דקה 90 בדרך כלל יותר יקר ולא יותר זול...אם את לא קצרה בכסף על הנושא אז סבבה..אבל אם כן אני חושב שאין הרבה איפה להסתבך גם בהתאקלמות..סה"כ איפה שלא תלכי תמצאי ישראלים,ובחו"ל תמיד עוזרים אחד לשני...

טום

11/13/2012 8:04:43 PM

לאושוויה, גם יותר זול וגם פחות להתעסק עם הזמנת טיסות כשאת שם. המחירים בדקה ה-90 באמת יותר יקרים מבשאר המדינות וככה תוכלי לעשות לעצמך סדר עם ההסעות, אוטובוסים, הוסטלים וכד´.

tchelet

11/16/2012 3:58:31 PM

שלום נועה! טיסות לאושוויה או בעצם לכל מקום אחר בדרום אמריקה מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם, מהסיבה הפשוטה שאצלם אין מבצעי "דקה 90" (המצאה ישראלית לחלוטין). ככל שתאריך הטיסה מתקרב, ככה המחיר עולה, ולכן כדאי שתסגרי פחות או יותר כמה ימים את הולכת להיות בבואנוס בתחילת הטיול. המלצה שלי-אם את מתכוונת לחזור לבואנוס בהמשך, קחי יומיים-שלושה של התאקלמות וטוסי. אח"כ כשתחזרי תהיי שם קצת יותר ותכלי להנות מהעיר ומהמסיבות הרבה יותר! אם את לא מתכוונת לחזור אליה קחי לך 6-7 ימים ואח"כ טוסי דרומה. את כמובן מוזמנת לפנות אלינו לעזרה במציאת כרטיסי טיסה במחירים אטרקטיביים! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339