טים

11/13/2012 3:48:57 PM

115

טיול לדרום אמריקה , מאורגן?

שלום לכולם, אני מעוניין לעשות טיול לדרום אמריקה. יש לי אפשרות לעשות טיול זה באופן מאורגן שהוא יותר זול. האם כדאי לעשות טיול מאורגן? יש חברה בשם החברה הגיאוגרפית, אשמח לחוות דעת עליה. אודה לתשובה.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

11/13/2012 4:02:07 PM

א´ אני בשום מצב לא רואה איך זה יוצא יותר זול,אולי אתה תשלם פחות כסף בתכלס,אבל הזמן הכולל שלך יהיה כלום יחסית לטיול אישי,אני מאמין שזה לא פחות מ 20 אלף למאורגן למשהו כמו 3 שבועות? 20 אלף זה יכול להיות גם חודשיים וחצי בטיול אישי...תלוי איפה תהיה כמובן וכמה אתה בזבזן.. בכל מקרה הסיבה השניה היא הסיבה שלדעתי היא יותר חשובה,זה החופש האישי שלך,להגיע למקום,לגלות שטוב לך,ולהשאר שם כמה שאתה רוצה,בלי מחויבות של לעזוב כי אתה עם עוד קבוצה,ואם בא לך פתאום מקום אחר? מה תעשה? זה החוויה,האווירה עם שאר האנשים שמטיילים...לא יודע,אני חושב שזה פספוס מסוים לנסוע לטיול הזה באופן מאורגן ( אלא אם אתה מבוגר מאד או שיש לך בעיות בריאותיות שמגבילות אותך ) אבל הכל מסתכם בזה שזה החלטה שלך,ומה שאתה מחפש בטיול הזה... סתם לדוגמא אני מקווה להקדיש חודש וחצי בערך מהטיול שלי להתנדבות ב2 מקומות,אני לא חושב שיש דרך אחרת לעשות כזה דבר חוץ מטיול לבד... לגביי החברה הזאת - כפי שבטח הבנת,אפילו לא בדקתי מאורגנים אז לצערי אין לי תשובה בשביל זה... ובכל דרך שלא תבחר - תהנה :)

tchelet

11/16/2012 3:52:51 PM

שלום! לדעתי האישית וכמו שהגיבו לך כבר.. טיול מאורגן זה משהו שלא יכול לצאת זול יותר מטיול לא מאורגן. אני אצא קצת מנקודת הנחה שהרעיון הוא שפשוט יהיה לך ברור מה עושים כל יום, כדי לא לבזבז את הזמן בלחפש מה עושים.. היום יש הרבה סוכנויות בארגנטינה שמתעסקות בעזרה בתכנון המסלול (חינם) וכמובן בסגירת נושאים כמו טיסות, אוטובוסים, השכרת רכבים, סיורים, אטרקציות ועוד. אתה שותף מלא בבחירת המקומות אליהם תגיע וכמובן בכמה זמן תקדיש לכל מקום ומקום. אם יש לך מחשבות נוספות בנושא ותרצה עזרה בתכנון כזה, אשמח לעזור! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339