אביב

10/24/2012 9:44:29 AM

151

הקרנבל בברזיל - חובה?

מתכנן לטוס באמצע דצמבר והקרנבל בברזיל גורר אחרי כמה אפשרויות שאני מתלבט ביניהן 1 - לרוץ על ארגנטינה - צ´ילה (מתכנן לרדת עד אושוויה) במשך חודש וחצי, לעלות לברזיל ואחרי הקרנבל לחזור לארגנטינה להשלמות 2 - לטוס לברזיל ואחרי הקרנבל לרדת לארגנטינה ולהמשיך כרגיל 3 - לוותר על הקרנבל ולעשות את הטיול בראש שקט, בלי למהר לשום מקום מה דעתכם? אגב, מאיפה הרוב חוזרים לארץ?

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

Ofek

10/24/2012 11:17:49 AM

אני לא מתלהב כל כך מהקרנבל,הייתי שמח להיות אבל לא הולך לרוץ ולפספס מקומות אחרים..אם ייצא אז ייצא..אני גם לא בעד לשלם פי 5 מהמחירים הרגילים..אין ספק שזה חוויה..אבל כל אחד והשיקולים שלו... אני אחזור ממקסיקו

tchelet

10/25/2012 1:12:37 PM

שלום אביב! מסכימה לחלוטין עם מי שהגיב מעלי-אין חוקים ולא חייבים להיות בקרנבל בברזיל! הקרנבל, אגב נחגג בכל העולם, ככה שגם אם תהיה באותו זמן בארגנטינה או בצ´ילה יהיו מקומות שתוכל לראות חגיגות. אם אתה בכל זאת רוצה ל"טעום" ממנו אני ממליצה על הקרנבל בגוולגוואיצ´ו-3 שעות נסיעה מבואנוס כל יום שבת של ינואר ופברואר וזה חוויה אדירה! לגבי החזרה-זה מאוד משתנה.. אלו שעושים גל עולה בדר"כ מסיימים בפרו, קולומביה או במרכז אמריקה, אבל יש כאלו שבמקום לעבור בברזיל בדרך מסיימים בה. גל יורד בדר"כ מסיימים בברזיל או בארגנטינה. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, תכלת אדלמן, בשם צוות ה"קאסה זולה"=סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339