ארטיום

8/15/2012 9:02:56 PM

310

מה כדאי לעשות?

היי, אני ארטיום. אני וחברי רן מלכי מתכננים טיסה לדרום אמריקה בתחילת דצמבר וחזרה משם בתחילת אפריל (4 חודשים). רצינו לדעת מה עדיף לנו לעשות בעניין יעדי הטיסה : אפשרות ראשונה, לקחת טיסה לסאו פאולו הלוך ושוב במחיר של 1170 דולר. אפשרות שניה, לקחת טיסה לסאו פאולו וחזרה מלימה (פרו) במחיר 1460 דולר . תקציב הטיול הוא כ 30 אלף ש"ח. המסלול המתוכנן הינו להתחיל בברזיל, להדרים לארגנטינה וצ´ילה ולעלות לבוליביה ופרו. השאלה היא האם עדיף לסיים בפרו ולטוס בטיסה היקרה יותר או מפרו להתחיל לחזור חזרה לסאו פאולו דרך בוליביה. האם בשכלול הכללי מחיר הנסיעות חזרה לסאו פאולו דרך בוליביה יחסכו לנו כסף בצורה משמעותית או שעדיף לסיים בפרו ולשלם קצת יותר (כ- 300 דולר) ??? האם הזמן והטרחה של הדרך חזרה מפרו לברזיל שווים את החיסכון?? תודה מראש !!

ziv

8/16/2012 5:45:15 AM

אם תבחר בדרך היבשה לחזור מפרו לסאו פאולו תפסיד הרבה זמן - יומיים - שלושה באוטובוס זה לא נעים. אם תבחר בטיסה- זה יעלה יותר מ 300$ לכן אני ממליץ לך פשוט לקנות חזרה מלימה. תהנה:) זיו- הוסטלימה, לימה פרו

יותם

8/16/2012 2:09:38 PM

הי ארטיום העונה המוצלחת למרבית הטיולים הרגליים והאטראקציות בבוליביה ובפרו מתחילה בראשית-אמצע אפריל ומסתיימת לקראת אמצע נובמבר בד"כ = מכאן שלא ממש ברור לי מדוע עליכם לשוב לארץ מלימה ? העונה בה אתם מתעתדים לטייל היא קלאסית לארגנטינה וצ´ילה, וכך גם פרק הזמן העומד לרשותכם. אם אתם מטיילים בקצב מהיר אני מבין את השילוב של ברזיל בעסק, אבל פרו ו/או בוליביה כנראה תצטרכנה להמתין לטיול הבא שלכם... אגב, לטיסות בינ"ל וטיסות פנים במחירים אטראקטיביים במיוחד אתם מוזמנים לפנות אלינו :) אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה"

איינהורן

8/16/2012 3:49:44 PM

אין לך מה לחפש יותר מדי בארגנטינה גם המדינה יקרה פצצות ואוטובוסים שם עולים הרבה מאוד גם התקציב שלך לא הכי גבוה והוא בקושי יספיק לך ל5 חודשים ולמה בכלל להתחיל מברזיל? אתה לא מעוניין בקרנבל? חזרה מלימה יותר טוב ויותר נוח פרו ובוליביה יותר משוגעות מארגנטינה בהרבה