רועי

7/23/2012 6:45:34 PM

278

תכנון יעד חזרה לטיול וכרטיס

היי בימים אלו אני מתחיל לתכנן את הטיול שלי לדרום אמריקה . אני רוצה לטוס בחודש דצמבר ולנחות בבאונוס איירס ומשם להמשיך עם הגל העולה לכיוון צפון . מה הדרך הכי טובה להחליט מאיזו מדינה לחזור במידה ואני לא יודע בדיוק מה מסלול הטיול מהחודש הראשון ? ואיזה סוג כרטיס כדאי לקנות ? תודה...רועי

אסף

7/23/2012 11:35:03 PM

היי רועי לפני זה, תגדיר את משך הטיול, כמה מדינות תרצה לבקר, כמה כסף יש לך, אופי הטיול ואז אוכל לעזור לך לבנות מסלול ראשוני :) לגבי כרטיס, מציע לך הלוך חזור (מין הסתם) אמנם בגלל שהמצב בארגנטינה מבחינת הדולר הוא מטורף (השער הרשמי של דולר-פזו - הוא 4.5 (בערך) ובשוק השחור הוא הגיע בשבוע האחרון ל6.20 כלומר כמעט 5 שקל לדולר.. ובהתאם לזה כבר לא מוכרים כרטיסי טיסה בדולרים, אלא בפזו. מה שזה אומר שאם אתה קונה כרטיס דרך סוכנות תיירות בארגנטינה אתה חוסך לעצמך בין 100 ל300 דולר. תדבר עם הוסטל גארדן בשביל לברר לעומק :) (אחלה חבר´ה, ישראלים שיעזרו לך בסגירת כרטיס) hostelgardenba@gmail.com

רועי

7/25/2012 1:41:01 PM

היי , תודה על התשובות . זמן הטיול המשוער הוא בין דצמבר ליוני ואני יוצא עם 60,000 ש"ח כולל טיסה הלוך וחזור . זה צריך להספיק ? אופי הטיול לפחות בהתחלה הוא לטייל כמה שיותר ולראות טבע ובעלי חיים . מדינות בהן אני מעוניין לבקר : ארגנטינה , צילה , בוליביה , פרו ויש סימן שאלה לגבי קולומביה, מקסיקו ופנמה .

טים

7/24/2012 11:12:16 AM

היי, תראה אני נסעתי עם החברה הגיאוגרפית לדרום אמריקה והם הסבירו לי את כל הפרטים והתהליך. אתה מוזמן לבדוק איתם גם ולקבל את כל הפרטים. שיהיה בהצלחה.