אור

7/6/2012 3:58:42 PM

315

מוצ´ילה או מזוודה?

אז ככה.. אני טס בנובמבר ל8 חודשים לפחות לדרום ומרכז אמריקה. אני מתכוון גם לטרק וגם להזרק. אני תמיד הייתי בתכנון לסוע עם מוצ´ילה אבל לאחרונה שמעתי הרבה מטיילים שאומרים שעדיף להם היה לבוא עם מזוודה לשם.. יותר נוח וגם תאכלס לא יוצאים עם המוצ´ילה לטיולים אלא עם תיק קטן. אז אני שואל פה בשביל לשמוע חוות דעת.. לטוס עם מוצ´ילה ותיק או מזוודה ותיק?? תודה!

ziv

7/6/2012 5:27:13 PM

תלוי באופי הטיול- אם הטיול כולל טרקים הארוכים יותר מיום 1 תצטרך מוצילה. אם אתה מתכנן על טיולי יום אז מזוודה ותיק קטן איתו תצא לטיול יהיו פיתרון טוב יותר. מזוודה תהיה יותר נוחה. אבל קח בחשבון שתצטרך לגרור אותה בחופים או לעלות מדרגות וזה לא כזה נוח. בקיצור תלוי מאוד מה אתה מתכוון לעשות! זיו, "הוסטלימה" הבית שלך הרחק מהבית. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ הוסטלימה- "ההוסטל הטוב ביותר בו שהיתי בטיול שלי לדרום אמריקה". PS3, ספורט באר מסעדה ישראלית - יש חומוס, אינטרנט חינם, שולחן ביליארד, 2 סלונים לצפייה בסרטים בבלו ריי כניסות חינם למועדונים, מים חמים אש 24/7 שירות אדיב, שירותי כביסה, מיקום מעולה בואו להתפנק!

אור

7/7/2012 2:40:19 AM

ומהם עם מזוודה שלתוכה אני ידחוף מוצ´ילה שבה אני ישתמש רק לטרקים.. ושאר הזמן אני יהיה עם מזוודה?

תום

7/7/2012 6:12:52 AM

בגלל תנאי הדרך נתקלתי בהרבה אנשים שהמזוודה פשוט נשברה, בעיקר הגלגלים. וכשאתה נמצא באמצע דרך ארוכה, בין אם זה חיפוש הוסטל או סתם תקוע בדרכים, ולפתע המזוודה מתפרקת, אין לך מה לעשות איתה! בנוגע לטראקים, זה לא אמור להוות שיקול, אתה לא יוצא עם המזוודה או המוצ×ילה, כל הוסטל ישמח לשמור לך את הציוד אם ישנת בו לפני הטיול או אם תשריין מקום לאחריו. תהנה :)