אור

5/29/2012 12:51:52 PM

230

קליפורניה או פלורידה??

יש לי שבוע שלם להיות בארצות הברית לפני שאני לוקח טיסת פנים לניו-יורק.. השאלה היא כדאי לנצל שבוע על לוס אנג´לס או שבוע על מיאמי ואורלנדו?? איפה יש יותר אטרקציות מעניינות? איזה איזור יותר זול? תודה!

oran

6/8/2012 1:35:37 AM

השאלה היא באיזה אדם מדובר מי אתה בן כמה ומה הם תחביביך. קליפורניה - לוס אנגלס וסן דייגו - להנות גם מעולם המים בסן דייגו גם מפארק השעשועים סיקס פלגס אחד הטובים בעולם שממוקם 45 דקות נסיעה מלוס אנגלס לראות את בבוורלי הילס, את יוניברסל סטודיוס, את השלט המוכר של הוליווד, שדרת הכוכבים, חיי לילה לא רעים בכלל, ובעיקר קהילה יהודית ענקית. פלורידה - מיאמי הידועה בחופיה המדהימים, הסאותביץ כמובן שזה החוף המפורסם ביותר להנות ממסיבות מטורפות חיי לילה עם המון תיירים מכל קצוות תבל, יותר סגנון של בטן גב והנאה מחיי הלילה מאשר מקומות שאפשר לבקר בהם ולראות ולהתפעל, אורלנדו כמובן יש את הדיסני וורלד הגדול בעולם, מתאים יותר לילדים עד גיל 18 ואולי לצעירים אחרי צבא, כבר קצת פחות. הכל תלוי מה הם ההעדפות שלך, כמובן שבלוס אנגלס אתה יכול לשנות כיוון ובמקום אל איי ליסוע 4 שעות נסיעה לוגאס ולעשות שם שבוע מטורף, זה כמובן מתאים לחובבי הימורים ובילויים וחיי לילה. שוב תלוי מה אתה מעדיף, בנוגע לאטרקציות לפי דעתי אתה אוהב את האטרקציות והפארקים השילוב של הסיקס פלגס (six flags magic mountain) ועולם המים (sea world san diego) הוא יותר מוצלח מהדיסני וורלד כי הוא מתאים לכל אדם בכל גיל יתלהב ויהנה ממש כמו ילד קטן, במיוחד גם כשיש לך את היוניברסל סטודיוס שזה פחות או יותר על אותו עקרון של הדיסני וורלד רק הרבה יותר קטן ועם כל מה שקשור לאולפני הצילום של הוליווד ועם סיור באתרי הצילום הידועים, מעניין מאוד גם כן. הייתי הולך על לוס אנגלס וסן דייגו, יותר מעניין יותר מקומות לראות יותר מקומות להצטלם ולהיזכר בחוויות מאשר במיאמי. מבחינת יוקר מחיה המחירים במיאמי טיפה יותר יקרים לתיירים. מה גם שבלוס אנגלס יש קהילה יהודית גדולה ואת אזור הוואלי שבו חיים המון ישראלים לשעבר המון יהודים עם אוכל קשר עיתונים מהארץ בתי כנסת וכו´ למי שזה חשוב לו מה שיש פחות במיאמי. בהצלחה וכמובן שתהנה!