אור

5/19/2012 8:56:25 PM

137

כולם- בבקשה כנסו!! זה ייקח דקה

מבקש את עזרתם שתתנו חוות דעת כי אולי עשיתם/ תעשו/ שמעתם ש../ אתם הייתם עושים.. אנחנו מתלבטים בין 2 אופציות בכיוון נסיעה שלנו, ואם בא לכם להקדיש דקה לחוות דעת נשמח כי אנחנו באמת כרגע עושים סקר ורוצים לשמוע חוות דעת. אנחנו עושים מנובמבר הקרוב עד סוף אפריל את ארגנטינה- צ´ילה- ברזיל- בוליביה ופרו. ואז פה ההתלבטות וכאן אתם יכולים לתת לנו את דעתם/נסיונכם. אנחנו צריכים את התקופה של סוף אפריל עד סוף יוני: 1. לעשות אחרי פרו את אקוודור- קולומביה-פנמה ואולי קוסטה ריקה. 2. מפרו לעבור לפנמה ולעשות את מדינות מרכז אמריקה (פנמה- קוסטה ריקה-ניקרגואה- הונדורס- גואטמלה- מקסיקו). כי פשוט בסוף יוני אנחנו אמורים להגיע לארה"ב.. מה אתם ממליצים או הייתם עושים או אולי עשיתם??? + מה יותר יקר מבין השניים? תודה רבה!!

ziv

5/20/2012 10:30:22 AM

הייתי בסיטואציה מאוד דומה כשלכם. לדעתי פשוט תרדו אם תוכלו אחרי ארהב למקסיקו גוואטמלה..... אני לא הייתי מוותר על קולומביה וגם לא על אקוודור. זיו, "הוסטלימה" הבית  שלך הרחק מהבית.  PS3, ספורט באר מסעדה ישראלית - יש חומוס, אינטרנט חינם,  שולחן ביליארד, 2 סלונים לצפייה בסרטים בבלו ריי   כניסות חינם למועדונים, מים חמים אש 24/7 שירות אדיב, שירותי כביסה, מיקום מעולה.