אור

3/21/2012 7:54:02 AM

128

שאלה לגבי מסלול מסוים.

שלום, רציתי לדעת אם זה אפשרות שניתן לממש אותה מבחינה מעשית. לטוס בתחילת-אמצע אוקטובר לפרו עד סוף נובמבר ואז משם לרדת לצ´ילה ובעצם לחבור לגל העולה. שבעצם משם אני ימשיך ארגנצ´ילה ברזיל בוליביה ואולי כמובן עוד גיחה לפרו. הכווונה לממש אותה מבחינה מעשית, אם החציית גבולות אפשרית, אם מבחינת עונות זה מסתדר. ואם מישהו עשה את זה פעם. תודה!

Hostel

3/21/2012 3:42:14 PM

נובמבר זה החודש הטוב ביותר לטייל בדרום ארגנטינה וצ´ילה צכמה סיבות. 1. השיא של הגל עוד לא נמצא 2. מזג האוויר מדהים והפריחה בשיאה 3. אתה מסיים את הדרום חודש ליפני הקרנבל ויכול עוד להנות ממחירים סבירים בברזיל. בוליביה מתחילה את העונה ב מרץ אפריל וכך גם פרו. אני הייתי ממליץ לטוס בסוף אוקטובר ישירות לארגנטינה ומשם לעלות צפונה ( ברזיל, בוליביה , פרו, אקוואדור ולסיים בקולומביה). מקווה שעזרתי. hostel garden אצלנו תמצאו חדרים גדולים ומרווחים במחירים הכי טובים בעיר, אינטרנט אלחוטי בכל הבית,מטבח אורחים מאווזר, פריז´ה על הגג, הרצאות על הדרום, משרד נסיעות, ובעיקר יחס אישי וחם שמרגיש גמו בבית לפרטים נוספים והזמנות: hostelgardenba@gmail.com טלפון מהארץ: 005491131623547 טלפון: 1531623547