אור

3/16/2012 11:03:03 PM

157

שאלות לגבי הטיול, תודה לעונים!

מה העניינים? אז ככה אני מתכנן לסוע בתחילת נובמבר לטיול שמשלב דרום ומרכז אמריקה. זה התכנון שלי למסלול, מקווה שיש לכם 2 דקות לקרוא ולתת לי כמה תשובות ועצות, תודה. התכנון הוא בנובמבר עד ינואר לעשות זיגזג של ארגנטינה וצ´ילה, לקראת פברואר לעלות ומשם לחצות לקרנבל בברזיל ממש לקצת ומסוף פברואר עד סוף אפריל להיות בבוליביה ופרו. התכנון הוא סוף אפריל לעבור למרכז אמריקה ולעשות את פנמה-קוסטה ריקה- ניקרגואה- גואטמלה ומקסיקו עד סוף יוני ( כאילו להקדיש למרכז אמריקה חודשיים), וממקסיקו לחצות לארה"ב למשך שבועיים ( יש לנו ויזה) ותחילת יולי לחזור לארץ. אז כמה שאלות: 1. הטיול הוא משוער כ-8 חודשים- מה הסכום כסף מנסיונכם שאתם חושבים שצריך לטיול כזה?? (ואם לא יודעים לקלוע, אז לזרוק השערה אם נראה לכם ש-50 אלף יספיק?) אתם יודעים, כן לחיות מצומצם שם וברור שלא להתפרע מלונות וכאלה אבל כן לעשות אטרקציות ולהתפנק פה ושם. 2. מבחינת מזג האוויר היעדים בחודשים האלה מתאימים?? 3. האם ציוד לטרקים שווה לקחת מהארץ או להשכיר שם?? 4. האם כדאי בין ברזיל לבוליביה לעבור בפרוגוואי? משתלם? תודה רבה לכולם ומקווה שבא לכם לענות 2 דקות, מעריך את זה מאוד!

אור

3/17/2012 12:42:34 AM

חס וחלילה! התשובה ששחר ואתה ענית לי מאוד עזרו, באמת!! ושוב אני מודה לך על התגובות בשני האתרים. פירסמתי גם פה את ההודעה כדי בכל זאת לשמוע עוד כמה חוויות ועצות של אנשים שטיילו.