רוני

1/13/2012 10:07:24 PM

182

argentina by bus

היי קניתי את הכרטיסייה של ARGENTINA BY BUS ועכשיו אני לא יודעת איך לנצל אותה ככה שהקניה תשתלם לי. כרגע אני בברילוצה ואני רוצה להגיע לאל צאלטן אל קלפטה ומשם לאושוויה. אחר כך לעלות מאושוויה לבואנוס ומשם לאיגואסו. חוץ מזה הבנתי שגם יש אופצייה של נסיעה מבואנוס ללימה שלשם אני רוצה להגיע מבואנוס. אני לא מכירה את המחירים של האוטובוסים אז אני לא יודעת איזה נסיעות שווה לעשות דרך הכרטיסייה ואיזה לא. מישהו מכיר את זה או שיצא לו להשתמש בזה? תודה רבה!! רוני

Hostel

1/14/2012 1:51:31 PM

היי רוני, את ארדנטינה באי בס שווה לנצל לצפון ארגנטינה יותר מאשר הדרום, המסלול שאני ממליץ לך הוא די פשוט ולפי דעתי נחמד! מברילוצ´ה רדי לחווה שעתיים נסיעה 35 פזו, בחווה את הולכת לבחור מקסים בשם אבישי ומדברת איתו על וואן לקרטרה, אחרי שסגרת את הוואן את נהנית קצת מלאגו פאולו ונוסעת למסלול של 6 ימים ו5 לילות כד אל צ´לאן, משם אחרי שטירקת את הפיץ את קונה כרטיס אוטובוס רגיל לא קאלפטה, אחרי שנהניית מקלאפטה את מנ´וות כוד כראיס מארגנטינה באי בס לאושוואיה בתוספת 40 דולר על נסיעה בדרום! מאושוואיה את לוקחת טיסה לבואנוס , נהניית עוד כמה ימים מהעיר ומנצלת נסיעה 3 לאיגוואסו . מהאיגוואסו את מנצלת נסיעה 4 לסלטה , ומשם את חוצה את הגבול אם נסיעה 5 בתוספת 80 דולר עד לימה או 40 דולר עד לה פז . במידה וניצלת את הכרטיסיה נכון את חוסכת כמעט חודש לינה!!! לפרטים נוספים , עזרה בתכנון הטיול והזמנת מקומות: hostelgardenba@gmail.com טלפון: 1531623547

cohen

1/14/2012 3:26:33 PM

נסיעה מאיגואסו לסלטה ברגיל היא דרך 2 אוטובוסים..אין ישיר דרך ארגנטינה באי באס זה 3 !! .. החיים היו באמת יותר קלים אם מה שרשמת היה מדוייק...אבל המציאות קצת שונה ולכן אני ממליץ לשקול מחדש את רכישת הכרטיסייה.