קארין

12/13/2011 1:02:02 PM

267

היי!צריכה עזרה בתכנון הטיול..

היי, אני נוסעת ב11.01 לטיול של חצי שנה בדרום אמריקה, אני צריכה עזרה בתכנון תחילת הטיול: אני מתכננת לישון לילה בבואנוס ולאחר מכן לנסוע לאל קלאפטה,לאל צ´לטן לטרקים בצ´ילה ומשם לעלות לברילוצ´ה בואנוס איירס ולקנח קורדובה או רוסריו לצניחה חופשית. כל זה בחודש ושבוע. לאחר מכן אני רוצה לקחת אוטובוס לאיגואסו ומשם לברזיל לקרנבל. מישהו יכול להגיד לי אם התכנון הזה בסדר?וכמה תעלה טיסה מהאיגואסו לברזיל? ואיפה לדעתם הכי מומלץ לעבור את הקרנבל?אני ואחותי התאומה נוסעות יחד. אנחנו רוצות להיות בריו,באריאל דה אז´ודה,איטה קרה,מורו ואנחנו פתוחות לעוד רעיונות.לברזיל יש לנו חודשיים-כיצד הכי כדאי להתחיל את הטיול בברזיל בהנחה שאנחנו באות ישר לקרנבל. זהו...אני ממש מבולבלת ולא רוצה לבזבז הרבה כסף על מסלול לא נכון. כמו כן אם מישהו יכול לתת הערכה של עלות הטיול הכללית כולל נסיעות פנים,טיסות פנים,אוכל(לעיתים מסעדות והרוב בישול עצמי),לינה בהוסטלים סבירים בחדרים משותפים,אטרקציות,קצת קניות. החלוקה היא כזו: ארגנטינה+צ´ילה-חודש ושבוע ברזיל-חודשיים פרו ובוליביה-חודש וחצי איי מקסיקו(קנקון,איסלה,פלייה)-חודש. אני יודעת שזה הרבה מידע אבל אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי קצת סדר בראש ולתת לי הכוונה בעלות הכללית של הטיול לתרמילאי ממוצע לפי תכנון הטיול. תודה רבה רבה!!

קארין

12/13/2011 1:08:47 PM

אנחנו רוצות לעשות גם את הקרטרה..עוד לא החלטנו אם בוואן וכמה זה עולה.. תודה רבה לכל מי שמנסה לעזור!

איל

12/14/2011 2:06:44 AM

שלום בגדול התכנון שלך לגבי פטאגוניה לא רע, אבל הנסיעה מבואנוס לאל קלאפטה תיקח לך משהו כמו שלושה ימים באוטובוס (אם יש בכלל נסיעה ישירה כזאת). אם את מתכננת על טיסה אז סבבה אבל להתחיל את הטיול עם כזאת נסיעה זאת חתיכת טראומה. לדעתי עדיף לחלק את הנסיעה. תגיעי קודם לבארילוצ´ה (גם זה נסיעה לא קצרה) אולי תרצי גם לעבור לפוקון בצ´ילה, משם לקראטרה ואחר-כך תמשיכי דרומה לאל קלאפטה והאזור. אחרי שעשית את כל זה הנסיעה צפונה כבר תהיה יותר קלה. בכל מה שקשור לברזיל אין לי מושג אז אני לא אייעץ בנושא. הייתי נותן הערכת מחיר, אבל המיידע שלי קצת ישן ולא עדכני במיוחד שברזיל הכי יקרה בתקופת הקרנבל. אם יש לך עוד שאלות על ארגנטינה-צ´ילה אפשר לפנות אליי במייל.

אפרים

12/14/2011 3:51:09 AM

רב החבר´ה שוהים ב SALVADOR יש בחור יהודי בסלבדור שעוזר לחבר´ה עם דירות המייל שלו: dirot_tissot@hotmail.com

קארין

12/14/2011 2:08:04 PM

אני ואחותי התאומה מגיעות בתאריך זה מכיוון שאחותנו הגדולה אמורה ללדת בתחילת ינואר ורצינו להישאר אז במקרה הספציפי הזה אנחנו כן רוצות לטייל בלי לסמן "וי",אנחנו מאוד רוצות להתחיל בארגנטינה ואז להגיע לברזיל מה שגם שינוי הכרטיס יעלה כעת 1000 ש"ח רק השינוי+תוספת על ההבדל בעלות הכרטיס ואין לנו אפשרות לשלם את זה..יש לך עצה אחרת לנוכח הנסיבות האלה?אנחנו כן רוצות להיות באל קלאפטה-אל צ´לטן-פוקון-קרטרה-ברילוצ´ה-בואנוס איירס-איגואסו....וממש הייתי רוצה לעשות צניחה חופשית... אני יודעת שזה לא אופטימילי אבל ממש אשמח אם בכל זאת תוכל לעזור לנו... תודה רבה!