טל

11/23/2011 9:41:17 PM

136

אוטובוסים בארגנטינה!! חובה!!

לפני כחודש יצא אתר חדש של נסיעות באוטובוסים בארגנטינה ואף בדרום אמריקה כולה. לי יצא להשתמש בו בארגנטינה אז אני לא יכול להמליץ על המדינות האחרות אבל האתר הזה חוסך בערך 700-800 פזו!!! כל נסיעה בארגנטינה עולה מעל 250 בנסיעות הקצרות (12 שעות) ונסיעה של 20 שעות בערך עולה מעל 450 ומגיע ל-600 ויותר. שימו לב שהנסיעות הכלולות באתר הן מברילוצ´ה וצפונה לה. ברגע שתנצלו 3 נסיעות כבר חסכתם כסף! הכרטיסייה לחמש נסיעות עולה 238 דולר שזה 1,015 פזו ככה שכל נסיעה שווה בערך 200 פזו. ישנם סוכנים, חלקם ישראלים, שאומרים שהאתר לא טוב ואתם לא יכולים לשבת ליד חברים שלכם בנסיעות ולא מקבלים את האוטובוס הכי טוב. כל הדיבורים האלה הם שטויות כי אם תבקשו לשבת עם חבר אתם תקבלו בוודאות וככל שתזמינו מוקדם יותר ממועד הנסיעה אז תקבלו אוטובוס שהוא קאמה (מיטה) ואם תזמינו באיחור אז יכול להיות שתקבלו סמי קאמה (חצי מיטה). אני הזמנתי כבר שלוש פעמים 24 שעות לפני הנסיעה שזה המינימום וקיבלתי שלוש פעמים קאמה. האתר הוא: www.argentinabybus.com נכנסים לאתר ונרשמים ודרכו גם מזמינים נסיעות. מקבלים אישור הזמנה במייל ואיתו הולכים לטרמינל שממנו אתם נוסעים ומקבלים את הכרטיס לאוטובוס. מקווה שחסכתי לכם כסף! תהנו!