רענני

11/13/2011 1:10:40 AM

267

אושוואיה ואל קלפאטה דחוף

אנחנו נוחתות בסוף ינואר בבואנוס איירס. משם חשבנו לקחת טיסה לאושוואיה.. למה כדאי להגיע לאושוואיה ולמה לא? מעניין שם באופן קיצוני?? כמה זמן ממומלץ להשאר בבואנוס ואז לטוס לאושוואיה? וכמה זמן ממולץ להשאר באושוואיה? אל קלפאטה- הקרחון הכחול, מעניין????שווה טיסה לשם??כמה זמן מומלץ להיות שם?? תודה ויום נעים :).

איינהורן

11/13/2011 7:41:31 AM

קודם כל זה לא כזה דחוף את טסה רק בינואר יש לך חודש וחצי לפחות דבר שני אושוויה יש לך נשיונל פארק שאת יכולה לעשות שם טראקים של כמה ימים ויש לך שם קרחונים. אם את בעניין של טראקים אז כן תרדי לאושוויה אם לא אז אל תרדי. אני למשל לא יורד... אל קלפטה לפי דעתי כן מעניין שם לא כל יום רואים קרחון מתנפץ ברור ששווה טיסה לשם ומומלץ להיות שם לפחות יומיים כי יש לך את ההגעה ואת הטראק ואת העזיבה.. ואם תמשיכי להיות ככה במעניין? לא מעניין? שווה לסוע לשם ? ושאלות כאלה כל הטיול לא תהני ממנו תלכי בראש פתוח מה שיהיה יהיה את לחוצה בזמן או משהו ?

רענני

11/13/2011 3:48:49 PM

יש קצת לחץ בזמן בגלל זה אני שואלת... אני מסתכלת מלא באינטרנט בשני המקומות האלה אבל עדיין אני אשמח אם תוכל/מישהו אחר יוכל להגיד לי- מה מיוחד בשני המקומות האלה? מה יש שם מה רואים מה עושים? תודה ויום נעים.

nir

11/15/2011 12:11:35 AM

הדברים המוכרים : 1) קרחון פריטו מורנו - הידוע בשמו הקרחון המתנפץ. הגעה באוטובוס ותצפית. 2) מעבר לאל צאיטן והפיץ רוי, טרקים (2-3 ימים).