כרמון

10/23/2011 11:54:02 AM

231

לימוד ספרדית בארגנטינה

שלום, אני נוחת בבואנוס איירס בינואר ומתכנן מיד אחר כך להמשיך בטיסה לאושוויה. וחשבתי אולי לעצור לכמה ימים בבואנוס וללמוד ספרדית. האם מישהו עשה את זה וממליץ? בתי ספר או מורים פרטיים דורשים משהו כמו 800 שקל ל-30 שעות לימוד בשבוע אחד.

נוה

10/23/2011 5:07:47 PM

אני לא יודע להגיד לך על שום בית ספר ללימוד ספרדית בארגנטינה, אבל הרעיון שלך ללמוד ספרדית לפני ההגעה לדרום אמריקה מעולה! אם אתה רק טס בינואר אני ממליץ לך להתחיל ללמוד כבר עכשיו, קח אפילו מורה מהארץ, כי לפי הניסיון שלי אתה עלול ליפול על מורה שלא יודע אנגלית וגם אם הוא כבר יודע אנגלית יהיה לפעמים קשה להבין מה הוא בדיוק רוצה. יש גם תוכנה מעולה באינטרנט שנקראת לומדימוס ואיתה תלמד את המילים והמשפטים החשובים לך בתחילת דרכך. שיהיה המון המון בהצלחה!

יותם

10/23/2011 9:16:29 PM

אהלן ממליץ לך בחום ללמוד ספרדית, וטוב עוד יותר אם תעשה זאת בבואנוס איירס. ידיעת השפה ביבשת תפתח לפניך דלתות שאתה אפילו לא חולם עליהן, במהלך הטיול שלך, ותזכה אותך בחוויות נהדרות :) שווה ללמוד בבואנוס איירס משלש סיבות עיקריות: א. זמינות של השיעורים = לא תתקשה למצוא מורה; ב. מחיר = זול בהרבה מן הארץ; ג. סביבה = בחוץ הכל בספרדית, מה שמזרז את הלימוד; מזמין אותך לבוא אלינו ולקחת קורס בספרדית עם מורה מנוסה במיוחד, דוברת עברית, במחיר אטראקטיבי :) אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339