איתי

10/15/2011 12:56:25 AM

182

עזרה בתכנון מסלול הגיוני!!

אני אחלק את ההודעה ל2. מי שיכול לעזור באחד מהם או בשניהם יבורך. בהנחה שאני מגיע לברזיל כשבוע עד שבוע וחצי לפני הקרנבל, לארגנ´ילה מוקצבים לי חודשיים וחצי. 1. אני מתחיל בבואנוס ל4 ימים ולוקח טיסה לאושאוויה(את המשך בואנוס אעשה בהמשך), בואנוס - 4 ימים אשוואיה - 3-4 ימים פוארטו ארנס - 2-3 ימים. פוארטו נאטאלס - 5-6 ימים אל קלאפטה - 2-3 ימים אל צ´לטן - 5 ימים(הפיץ רוי) אח"כ אני מתכנן לעשות את הקרטרה ולהקציב בערך 8-9 ימים למסלול הזה. אל בולסון וברילוצ´ה - 7-8 ימים. עד לפה הגעתי בתכנון(המאוד פתוח לשינויים אגב) והחלטתי להתייעץ עם אנשים שכבר טיילו ולדעת מה הם חושבים.. אם הזמנים שהקצבתי הגיוניים... איך להמשיך את שאר הזמן שנשאר לי בארגנצ´ילה כשהמדינה הבאה היא בהכרח ברזיל. 2. לגבי ברזיל, את הקרנבל אני רוצה לעשות בסלבדור, כמה זמן צריך להגיע לשם לפני? והאם הגיוני יהיה לקחת טיסה מהאיגואסו לסלבדור, לטייל את ברזיל מצפון לדרום ואז לקחת טיסה לבוליביה? או שמישהו הציע לי הצעה אחרת, שאני רוצה לשמוע עוד חוות דעת עליה - הוא הציע לי לוותר על האיגואסו בארגנצ´ילה, לקחת טיסה כבר מיעד אחד לפני האיגואסו לסלבדור, לטייל את ברזיל מצפון לדרום, בסוף ברזיל לעשות את המפלים, לחצות את הגבול לארגנטינה ולטייל לצד המערבי שלה לאיזור סלטה וצפונה ממנה ולחצות את הגבול לבוליביה יבשתית. מה אתם חושבים? פשוט נראה לי שלפי סדר הזמנים זה לא כ"כ מסתדר, כי אם אני אוותר על צפון מזרח ארגנטינה אז אני אגיע לסלבדור הרבה לפני הקרנבל לא? תודה לעונים!!!

איל

10/16/2011 2:29:27 AM

בגדול המסלול שלך לארגנטינה-צ´ילה הוא לא רע ואפילו טוב. מבחינת הזמנים כמעט בכל המקומות הם מתאימים, אבל קח בחשבון שמעברים מעיר לעיר לרוב "שורפים" יום ולפעמים גם יומיים. בנוסף אתה יכול לקחת את כל הלו"ז הזה ולזרוק אותו לפח. אין שום סיבה לתכנן לפרטי פרטים חודשיים וחצי בארגנטינה וצ´ילה. יהיה לך מספיק זמן לזרום עם הטיול שלך והחישוב של כמה ימים תהיה בכל עיר הוא ממש לא במקום, בטח לפני שיצאת בכלל מהארץ. אם היית אומר שיש לך חודש להכל הייתי אומר שתתכנן לפרטים אבל לא חודשיים וחצי.

איתי

10/16/2011 9:04:10 AM

קודם כל, תודה על העזרה.. דבר שני, אני לא מתכוון לצאת מהארץ עם דף ופירוט עליו מתי אהיה בכל מקום. אני וחבר שלי מתכננים מעכשיו את המסלול בצורה כזאת רק כדי שיהיו לנו בראש המקומות שאנחנו רוצים לבקר בהם(לפחות חושבים שאנחנו רוצים) ושנדע כמה זמן בערך להקדיש לכל מקום כדי שנוכל להכניס או להוריד מקומות אחרים במהלך הטיול. כשאני אצא מהארץ, הדף הזה יילך לפח וישארו רק שמות המקומות כדי ששום דבר לא יגביל אותי בזמנים.