אורי

10/12/2006 7:50:35 PM

125

עזרה בתכנון

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום אני צריך בבקשה עזרה בתכנון מסלול לדרום אמריקה מאמצע דצמבר. המדינות שאני שואף להיות בהן הן ארגנטינה,צ`ילה,ברזיל ופרו..אני לא ארצה לעשות כ"כ הרבה טראקים,וגם אם כן אז רק כאלה שאורכם יום-יומיים. השאיפה לכמה שיותר אטרקציות,חופים ומנוחה,הדגש הוא על חופים,נופים והרבה מקומות בילוי,מסיבות וכו´... טיול של קצת מהכל. תודה רבה. אשמח אם תוכלו לכתוב קצת שמות של אטרקציות או טראקים שיכולים להתאים. אורי.

שי

10/12/2006 11:29:58 PM

לא אמרת כמה זמן טיול אבל בוא אני יתן לך נקודות חזקות למחשבה: בכל המדינות שציינת החופים מעפנים רק בברזיל זה פשוט חלום, אז תשאיר לברזיל הכי הרבה זמן אם אתה בקטע של חופים. בואנוס איירס- קח את תל אביב ותעשה אותה משופרת פי 18 ותקבל את בואנוס איירס אז תשאיר לה זמן מכובד ולא תצטער על זה... אגב מסיבות סוף הדרך לצ´ילה הייתי נכנס רק אם הייתי רוצה לטרק ולראות נופים יפים אבל את אותם נופים בערך תראה גם בדרום ארגנטינה אבל קפיצה קטנה לפוקון לא תזיק כלל תהנה-111-

שי

10/12/2006 11:30:52 PM

לא אמרת כמה זמן טיול אבל בוא אני יתן לך נקודות חזקות למחשבה: בכל המדינות שציינת החופים מעפנים רק בברזיל זה פשוט חלום, אז תשאיר לברזיל הכי הרבה זמן אם אתה בקטע של חופים. בואנוס איירס- קח את תל אביב ותעשה אותה משופרת פי 18 ותקבל את בואנוס איירס אז תשאיר לה זמן מכובד ולא תצטער על זה... אגב מסיבות סוף הדרך לצ´ילה הייתי נכנס רק אם הייתי רוצה לטרק ולראות נופים יפים אבל את אותם נופים בערך תראה גם בדרום ארגנטינה אבל קפיצה קטנה לפוקון לא תזיק כלל תהנה-111-