אורי

10/12/2006 7:50:35 PM

104

עזרה בתכנון

שלום אני צריך בבקשה עזרה בתכנון מסלול לדרום אמריקה מאמצע דצמבר. המדינות שאני שואף להיות בהן הן ארגנטינה,צ`ילה,ברזיל ופרו..אני לא ארצה לעשות כ"כ הרבה טראקים,וגם אם כן אז רק כאלה שאורכם יום-יומיים. השאיפה לכמה שיותר אטרקציות,חופים ומנוחה,הדגש הוא על חופים,נופים והרבה מקומות בילוי,מסיבות וכו´... טיול של קצת מהכל. תודה רבה. אשמח אם תוכלו לכתוב קצת שמות של אטרקציות או טראקים שיכולים להתאים. אורי.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

שי

10/12/2006 11:29:58 PM

לא אמרת כמה זמן טיול אבל בוא אני יתן לך נקודות חזקות למחשבה: בכל המדינות שציינת החופים מעפנים רק בברזיל זה פשוט חלום, אז תשאיר לברזיל הכי הרבה זמן אם אתה בקטע של חופים. בואנוס איירס- קח את תל אביב ותעשה אותה משופרת פי 18 ותקבל את בואנוס איירס אז תשאיר לה זמן מכובד ולא תצטער על זה... אגב מסיבות סוף הדרך לצ´ילה הייתי נכנס רק אם הייתי רוצה לטרק ולראות נופים יפים אבל את אותם נופים בערך תראה גם בדרום ארגנטינה אבל קפיצה קטנה לפוקון לא תזיק כלל תהנה-111-

שי

10/12/2006 11:30:52 PM

לא אמרת כמה זמן טיול אבל בוא אני יתן לך נקודות חזקות למחשבה: בכל המדינות שציינת החופים מעפנים רק בברזיל זה פשוט חלום, אז תשאיר לברזיל הכי הרבה זמן אם אתה בקטע של חופים. בואנוס איירס- קח את תל אביב ותעשה אותה משופרת פי 18 ותקבל את בואנוס איירס אז תשאיר לה זמן מכובד ולא תצטער על זה... אגב מסיבות סוף הדרך לצ´ילה הייתי נכנס רק אם הייתי רוצה לטרק ולראות נופים יפים אבל את אותם נופים בערך תראה גם בדרום ארגנטינה אבל קפיצה קטנה לפוקון לא תזיק כלל תהנה-111-