סער

9/18/2011 6:34:51 PM

177

מסלול של חצי שנה -יציאה באפריל

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי :) אני טסה לדרום אמריקה באפריל וחשבתי על המסלול הבא: 4 שבועות ארגנטינה + צ´ילה (צפון מרכז) 3 שבועות ברזיל 3 שבועות בוליביה 5 שבועות פרו 3 שבועות אקוודור (כולל הגלאפגוס) 4 שבועות קולומביה שבועיים פנמה +קוסטה ריקה לדעתכם המסלול הגיוני מבחינת מזג אויר ומבחינת הזמן בכל מדינה? אני מוגבלת בזמן ואני יכולה אולי להוסיף שבוע לטיול, לא יותר. יש מדינות שכדאי לי לוותר עליהן? או מדינות שאני צריכה בשבילן יותר/פחות זמן? תודה!

סער

9/19/2011 9:36:31 AM

ד"א אני בחורה:) אני יודעת שזה סוף העונה אבל אני לא יכולה להקדים : קר בברזיל במאי? אפשר ללבוש קצר וללכת לים בריו וסאן פאולו? ולפי המסלול שבחרתי כמה טיסות פנים כדאי לקחת ואיפה? וכמה כסף צריך לקחת בחשבון לטיסות פנים? מבחינת בגדים חמים, חולצה תרמית, פליז ומעיל גשם דק יספיקו? ומה מבחינת שק"ש? של כמה מעלות לקחת? תודה רבה על העזרה!

einat

9/24/2011 9:37:21 PM

הי הייתי בריו לפני שנתיים טסתי באמצע אפריל . לטיולים שהלכתי כמו הר הסוכר קורקובדו וכ"ו בבקרים היה קריר ושמתי טרנינג שרוול ארוך ומשך היום נעשה נעים וחמים ועברתי לקצר להכנס לים זה עניין של רגישות לא הייתי אומרת שהמים חמים ... מאי אגב זה הסתיו שם מידי פעם יורד גשם סה"כ לדעתי זהו מזג אוויר נוח לטיול שיהיה לך בכייף