סיון

8/18/2011 12:06:48 PM

249

עזרה בתכנון טיול

היי, אני טסה לארגנטינה ב31/10 ביחד עם עוד 2 בנות ורציתי להתייעץ בנוגע לטיול.. מכיוון שבדרום ארגנטינה עוד קר בנובמבר חשבתי שמסלול הטיול יכול להיות כזה- בהתחלה בואנוס איירס, לאחר מכן לעלות למפלי האיגואסו, משם לרדת לרוסריו וקורדובה ולהמשיך לסלטה, ובסוף לרדת דרומה לאזור ברילוצ´ה ובסוף לאושוואיה.. האם המסלול הוא טוב? האם זה הגיוני להגיע ממפלי האיגואסו לסלטה דרך רוסריו וקורדובה או שיש דרך אחרת? שאלה נוספת, עד כמה באמת צריך ואפשר לתכנן מראש טיול כזה? אילו דברים כדאי לתכנן לפרטי פרטים ועם אילו דברים צריך פשוט להיות ספונטנים ולהחליט עליהם בזמן הטיול? לדוגמא, טיסות פנים בתוך ארגנטינה , כמה זמן מראש צריך להזמין? כנ"ל הוסטלים ואוטובוסים. תודה למי שעונה.

יותם

8/18/2011 6:30:07 PM

אהלן בהחלט אפשר וכדאי להתחיל את הטיול לדרום ארגנטינה וצ´ילה בנובמבר. ממליץ לטייל משך 7-10 ימים לאורך החוף האטלנטי של ארגנטינה ולבקר בפוארטו מדרין, קמארונס, פוארטו דסאדו, פארק לאומי מונטה לאון ועוד, בדרך לאושואיה. טיילו באושואיה וסביבתה ומשם המשיכו צפונה לאטכן, לאורך האנדים הפטגוניים עד שיימאס לכן. כל הנושא של תכנון הטי7ל לפרטים תלוי באופי הטיול הרצוי לכן. אם אתן עומדות לטייל ברגוע, ללא לחץ זמן וללא "עוגנים" = אני מציע לכן להזמין לילה ראשון בהוסטל בבואנוס איירס וזה הכל. אם לוח הזמנים לחוץ, ו/או יש לכן עוגן פה ושם, מוטב לבחון את דרכי המעבר והגישה הרלוונטיות, ולראות היכן תזדקקו לתכנון מפורט יותר. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחת בזק רגילה: 03-7229339

סיון

8/18/2011 10:31:43 PM

אז כן אפשר להגיע לדרום ארגנטינה וצ´ילה בנובמבר? הבנתי שעדיף שלא.. עוד שאלה, איך אפשר להגיע ממפלי האיגואסו לסלטה? כי זה מרחקים עצומים אז אני מניחה שאוטובוס ישיר אין.. תודה.

איל

8/19/2011 1:31:20 AM

תתפלאי אבל יש אוטובוס ישיר. בדרום אמריקה (וארגנטינה במיוחד) זאת לא נחשבת נסיעה כזאת ארוכה. יש נסיעות ישירות הרבה יותר ארוכות. בכל מקרה כמו שאמרתי יש אוטובוס כזה רק כדאי להזמין מקום בהוסטל מראש כי האוטובוס (לפחות זה שאני עשיתי איתו את הנסיעה הזאת) מגיע לסלטה בחצות הלילה. בנוגע לשאלה הקודמת שלך אין סיבה לתכנן יותר מדי. כדאי לדעת פחות או יותר כיוון כללי אבל לא לתכנן במדויק את כל היעדים וזמני השהייה מראש. אלא, כמובן, אם יש לחץ זמן. בשאלות נוספות אפשר לפנות אליי במייל איל

יותם

8/19/2011 8:26:48 AM

הי סיוון ישנו אוטובוס ישיר מפוארטו איגואסו לסלטה; משך הנסיעה = כיממה. ישנה גם טיסה בנתיב זה (כשעתיים) פעמיים-שלש בשבוע. אשמח לעזור בהזמנת כרטיס האוטובוס/טיסה, וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה טלפון = 03-7229339