שיראל

8/8/2011 8:49:56 PM

331

עזרה בתכנון מסלול מדצמבר

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן, אני מתכננת לנחות בבואנוס איירס באמצע דצמבר, לזגזג עם צ´ילה, ואח"כ להגיע לברזיל, בוליביה ופרו. ההתלבטות שלי היא אם לטוס ישר מבואנוס לאושוויה ומשם לעלות את הזיגזג או שמבואנוס להגיע לברילוצ´ה ואז לרדת עד לאושוויה ורק אז לקחת טיסה לבואנוס בחזרה ולהמשיך בטיול? מה המסלול היותר מומלץ? תודה מראש :) שיראל

morag

8/9/2011 9:45:48 AM

שיראל שלום, אני חושב שבתקופה זו זה לא ממש משנה שכן זו שיא העונה וכל האתרים פתוחים. מכאן זה עניין אישי של מה את מעדיפה לראות קודם. אני אישית אוהב יותר את המסלול של ירידה דרומה בהדרגה עד אושאוייה ואז טיסה חזרה לבואנוס איירס, אבל שוב זה עניין אישי. אם יהיו לך שאלות נוספות אשמח לעזור בהצלחה יובל רד בואנוס איירס סוכנות נסיעות בארגנטינה

שיראל

8/11/2011 5:07:37 PM

תודה רבה! :)

יותם

8/9/2011 11:32:12 AM

הי שיראל התשובה לשאלתך תלויה בפרק הזמן שאת מתכוונת להקדיש לטיול בפטגוניה. אם את עומדת לטייל שם לאורך מספר חדשים, מוטב יהיה לו תתחילי טיולך בדרום הרחוק = אושואיה, כיוון ששם ניתן לטייל בכיף בד"כ עד סוף מרץ (אח"כ כבר חרפי מדי). אם אינך עומדת לערוך טיול בן מספר חדשים בחבל ארץ זה = בהחלט לא משנה מהיכן תתחילי טיולך :) אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טל: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

שיראל

8/11/2011 5:08:43 PM

תודה רבה :)

נאור

8/15/2011 11:02:42 PM

שיראל שלום גם אני מתכנן בתאריכים האלה בדיוק לעשות את המסלול שלך אני תיכננתי מבואנוס לקחת טיסה לאושויה ומשם לעלות צפונה עד סאנטיאגו ואז קורודובה ובואנוס אירס שוב ומשם איגואזו וברזיל... נראה לי יותר הגיוני מבחינת הסדר...