חן

7/31/2011 12:51:21 AM

136

עזרה בתכנון טיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, אני מתכננת טיול לדרום אמריקה בסביבות מרץ ל3-4 חודשים. התכנון באופן כללי דרום ארגנטינה צילה לצפון, ברזיל ופרו.. רציתי לדעת אם בעונה הזאת זה אפשרי..עצות וטיפים לאתרים/טרקים שמאסט לעשות שכן יחסית הטיול קצר... אשמח לעזרה:))

morag

7/31/2011 10:36:16 AM

שלום, תחילה מבחינת מזג האוויר הטיול אפשרי, מה שכן מכיוון שזמנך קצר אולי כדאי לך להתמקד בפחות מדינות (אם תסעי ל-4 חודשים תוכלי להספקי הכל, 3 חודשים לדעתי זה מעט מדי). הייתי ממליץ להתחיל בארגנטינה וצ´ילה (מומלץ להתחיל בהן כי בסוף אפריל נגמרת העונה הטובה לטיולים בדרום), אחר כך לעבור לברזיל ולסיים בפרו. להלן רשימת המדינות עם פירוט אתרים מרכזיים 1. ארגנטינה וצי´לה - חודשיים אתרים מרכזיים: בואנוס איירס, ברילוצ´ה וסביבתה, פוקון, אל קלפטה, טורוסים, מפלי האיגווסו 2. פרו- חודש אתרים מרכזיים: קוסקו, פיסקו, לימה הווארז ברזיל- הזמן שנותר (אך לפחות שבוע וחצי). המגוון הוא עצום, יש חופים יפים לאורך כל המדינה, פשוט צריך לקחת בחשבון שהמרחקים הם מאד גדולים. הייתי ממליץ להתמקד ב-2-3 חופים באיזור אחד שתבחרי. אם יהיו לך שאלות נוספות אשמח לעזור בהצלחה יובל רד בואנוס איירס סוכנות נסיעות בארגנטינה

חן

7/31/2011 2:58:06 PM

תודה רבה על העצות..:))