מיכאל

6/11/2011 11:29:07 AM

139

עזרה בתכנון טיול :)

אהלן, אני רוצה לטוס לדרום אמריקה לתקופה של 4 חודשים מיוני עד ספטמבר(כולל). הבנתי שזאת נחשבת לתקופה יותר קרה ופחות מומלצת על ידי חלק מהאנשים, אבל זה חלון הזמן שיש לי. אני מעוניין במהלך הטיול לבקר בטבע המדהים שיש שם (אגמים, הרים, קרחונים, הרי געש, נהרות, ג´ונגלים. (הגלאפגוס הוא יעד חובה מבחינתי)), לעשות כמה טרקים וכמובן גם להנות מחיי החברה שהמקום מציע. אשמח לקבל עזרה בבניית המסלול... תודה, מיכאל

איל

6/12/2011 12:56:36 AM

שלום מיכאל בדרום אמרקיה יש מספר אזורי אקלים שונים. נכון הוא שבחודשים יוני-ספטמבר מזג האויר בארגנטינה וצ´ילה כמו גם החלקים מברזיל הוא קר וגשום ופחות מתאים לרוב המטיילים. מצד שני בפרו, בוליביה וחלקים אחרים של ברזיל זאת בדיוק העונה לטייל. באקוודור (שכבר הצהרת שאתה לא מוותר עליה)ובקולומביה האקלים הוא משווני, מה שאומר שבעצם אין שם עונות ומזג האויר תמיד מתאים לטיול. מילה אחרונה על מזג אויר: בצפון ארגנטינה וצ´ילה יש מדבר וגם שם אפשר לטייל כל השנה. הצעתי למסלול היא כזאת: נחיתה בלה-פאז ושוק תרבות על ההתחלה. אחרי שהתאוששת תחרוש את בוליביה אולי עם דילוגים לברזיל וצפון ארגנטינה וצ´ילה. כשתמצה את בוליביה תעבור לפרו ותחרוש גם אותה. את הטוב שומרים לסוף, כידוע. ולכן תסיים באקוודור וממש ברגע האחרון הדובדבן שבקצפת, איי הגלאפגוס. מקוה שעזרתי לך לעשות סדר. אם תרצה עוד עזרה אתה מוזמן לפנות אליי במייל. שבוע טוב איל