גלי

10/1/2005 7:26:24 PM

245

מלון בצ´ילה-סאנטיאגו

הי, אני נוחתת ב- 2/11 בסאנטיאגו צ´ילה מוקדם בבוקר, יש לכם מלון טוב להמליץ לי לנסוע אליו ביום הראשון שלי ? בנוסף איפה כדאי לקנות כרטיס אוטובוס לפוקון ? תודה!!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ניר

10/1/2005 8:57:13 PM

המלון המומלץ והפופלרי בסנטיאגו למטיילים הוא מלון אינדיאנה והוא ממוקם ברח´ rosas 1339, שם סביר להניח תפגשי עוד מטיילים רבים. עוד פרטים על המלון קיימים באתר תחת "סנטיאגו". נמל התעופה של סנטיאגו ממוקם כ25 דקות מהמרכז, אם את מגיעה לסנטיאגו לפני השעה 6:30 אז כנראה שלא יהיה לך אוטובוס למרכז, בכל אופן מומלץ מונית, מהתחנות בחוץ, התעריפים משתנים לפי רצון הנהגים(בערך 15 דולר). כרטיס לפוקון: ישנם כמה מסופי אוטובוס בסנטיאגו ולא תחנה מרכזית אחת, בכל מסוף חברות אחרות וגם יעדים אחרים. את פוקון תמצאי במסוף terminal de buses alameda שנמצא באבנידה אלאמדה av. alameda שהוא רחוב ראשי בסנטיאגו, כל נהג מונית ידע לקחת אותך לשם, בררי במלון שהיעד פוקון באמת עדין יוצא ממסוף זה. תעשי חיים צוות האתר

נמרוד

10/1/2005 10:17:33 PM

היי גם אני מגיע לסנטיאגו בקרוב, ותוהה איפה לשהות יום-יומיים ראשונים, וגם לי כל מיני אנשים ששאלתי זרקו "מלון אינדיאנה". יש לי שאלה לגבי המלון אינדיאנה הזה... האתר הזה (גרינגו) הוא יחסית צעיר ועוד לא התמלא בטיפים, אבל באת "למטייל" למשל ששם הצטברו כבר לא מעט טיפים, מצד אחד אומרים שזה המלון שבו כל הישראלים נמצאים ומצד שני לא תמצאו אף אחד שכתב "היה מלון סבבה, היה ממש נחמד, אחלה מקום לנחיתה רכה ולקבל מידע וכו´". דווקא כן היו אנשים שכתבו שבעלת המקום משוגעת... ושבכלל המלון ממש לא משהו. כמו כן ב"לונלי פלנט" המלון מופיע תחת הקטגוריה של המלונות ה"נסבלים עד דוחים" בסנטיאגו (וגם שם מציינים את זה שישראלים אוהבים אותו..) אז אנשים, מה יש כל כך מדהים במלון הזה, שמצטייר כמלון ג´יפה שכולם הולכים אליו כמו עדר? (אלא אם כן כל מה שכתבו אנשים במשך הזמן וכל מה שכותבים בלונלי פלנט זה שטויות חסרות בסיס?) ואם יש כאן המלצות למלונות אחרים בטווח מחיר סביר, אשמח לשמוע.. תודה!

ארי

10/2/2005 3:48:00 AM

וגם אז האדר הישראלי הלך אליו על הלובו בלה פאס שמעת גם עליו אתה תשמע תלונות ו 90% מהאדר הישראלי יהיה שם תסיק מסקנות לבד !!!!!!!!!

גלי

10/2/2005 9:23:10 PM

הי, קצת הלחיצה אותי התשובה שהחדרים משותפים, האם יש חדרים רגילים לזוג ?