אבי

4/19/2011 4:03:21 PM

282

אני טס באמצע יולי לדרום אמריקה

אני נוחת באקווודור, כמה זמן כדי להיות שם לפני שעוברים לפרו? ואין טעם לתכנן את הטיול לפרטי פרטים מעכשיו נכון? אני מתכנן לטוס ולזרום בטיול כבר פשוט ראיתי פה הודעה של מישהו שיודע בדיוק מתי הוא נוסע ולאן ולכמה זמן אני לא מתכנן ככה אני רק יודע את המסלול שלי של המדינות ואני טס ל7 חודשים

איל

4/20/2011 2:28:57 AM

אין צורך לתכנן יותר מדי. אתה רק צריך לדעת מאיפה אתה מתחיל ומה בא לך לעשות. הטיול הוא דבר דינמי מאוד ומשתנה לפעמים ממש בשניות. בקשר לאקוודור: קודם כל תנחת ותראה אם היא מוצאת חן בעיניך. אם לא אתה תמיד יכול להמשיך הלאה. אם כן תישאר עד שימאס לך.

יסמין

4/20/2011 12:30:20 PM

לדעתי.. כמה שפחות לתכנן, יהיה יותר כיף בטיול.. תזרמו, תכירו אנשים חדשים, תהיו פתוחים לרעיונות ובקיצור תעשו את כל מה שלא דמיינתם שתעשו!! שותפים לדרום אמריקה

doron

4/23/2011 12:45:21 PM

היא אחת המדינות שטוב להתחיל בהן את הטיול. היא קטנה במימדים של דר"א דרכי התחבורה השתפרו פלאים, כך שהיא גם נגישה. מזג האויר נוח ברוב עונות השנה, (עכשיו העונה הגשומה) במדינה יש מספיק מה לעשות אם תרצה פירוט אענה לך בכייף בהצלחה דורון

ronen

4/25/2011 3:25:19 PM

2-3 שבועות מספיק לחרוש את המדינה תזרום מאקוודור לפרו, אם אתה עובר בלימה אני ממליץ על www.rivendellhostels.co.il