מיכול

4/14/2011 1:31:34 PM

185

יולי-אוקטובר

הי אני ובעלי מתכננים לטוס ל3 חודשים, יש לנו קרובה במקסיקו לכן היינו רוצים גם להיות במקסיקו וגם באקוודור,פרו ובוליביה (אגרנטינה וצ´ילה הבנתי שזה לא העונה כ"כ) כמה שאלות- האם זה הגיוני ליות במקסיקו ומשם לסוע לאקוודור? ומה הם האפשרויות? או פשוט לוותר על מקסיקו?... - האם אפשר למצות את אקוודור פרו ובוליביה ב3 חודשים?? כמובן שהיינו רוצים להספיק כמה שיותר אבל לא להיות בהסטריה שאחרי הזמן. תודה רבה

איל

4/14/2011 6:13:17 PM

שלום בגדול הגיוני לעשות עצירה במקסיקו בדרך לאקוודור, אבל... בד"כ אני ממליץ להקדיש שלושה חודשים לפרו-בוליביה בלבד. להוסיף באותה מסגרת זמן גם את אקוודור ומקסיקו נראה לי מאוד עמוס. זה יכול לגרום לכם להתרוצץ במשך שלושה חודשים ממקום למקום ולטעום מכל נקודה "על קצה המזלג". בשלושה חודשים לא תספיקו למצות אפילו את אקוודור לבדה. השאלה היא מה מעניין אתכם לראות ולעשות? על-פי זה תוכלו לבנות מסלול שיתאים גם מבחינת זמן וגם מבחינת הרצונות שלכם. אם תרצו עזרה אתם מוזמנים לפנות אליי במייל. איל

מיכול

4/20/2011 1:58:10 AM

אני חושבת שוויתרנו על מקסיקו ועל בוליביה אנחנו מתלבטים אולי במקום ברזיל..? היינו גם רוצים בטיול לעשות איזה שבוע וחצי מנוחה באיזה חוף, איפה אפשר לעשות את זה? אולי בכלל באמת להתחיל בקוסטה ריקה פנמה ואז אקוודור ופרו?.. אני מצטערת על הבלאגן אנחנו רק בתחילת התכנון וכל הזמן מציעים לנו דברים אחרים תודה וחג שמח

איל

4/20/2011 2:15:11 AM

החופים הכי טובים (לפי מקורות זרים) הם בברזיל ובמרכז אמריקה. לכן המנוחה בחוף תתאים, מבחינת המסלול, או בתחילת הטיול או בסופו. אפשר ללכת עם הרעיון החדש גם בכיוון ההפוך - להתחיל מפרו ולעלות לכיוון מרכז אמריקה.