אופיר

3/2/2011 7:44:59 AM

154

מצ´ילה לבוליביה, יעוץ למסלול.

אז ככה מיקום בעתיד הלא רחוק- פוקון. היעד-דרום בוליביה, הסלאר, לא חובה מסלאר דה איוני אז ככה אני צריך עזרה בתכנון מסלול. האופציות שעומדות לפני- טיסה מסנטיאגו ללה פאז ומשם אוטובוס לסלאר. מצאתי טיסה ב260 דולרים לזה נוסיף עוד 200 שקל בערך לנסיעה מפוקון לסנטיאגו והגענו ל1200 שקלים +-. האופציה נראית לא רעה יחסית לא יקרה ותיקח מעט זמן יחסית. אופציה ב´- אוטובוסים פה אני צריך את עזרתכם. הבנתי שאני צריך להגיע לסלטה כדי לעבור לבוליביה. הבנתי גם שכדי להגיע לשם אני צריך להגיע לסן פדרו. סן פדרו נשמעת כמו עיירה מעניינת אבל יש כמה בעיות בכול העניין 1. המרחקים גדולים מאוד 2. אני לא יודע כמה יעלו לי האוטובוסים אבל אני לא חושב שזה יצא זול בהרבה מהטיסה. 3. זמן, אין לי הרבה זמן. **חשוב מאוד את הסלאר אני חייב לעשות מבוליביה ולא לצאת מצ´ילה דרך סן פדרו. אני מתכנן לעשות אותו עם חברים שפוגשים אותי בבולביה בסלאר אלו האופציות שחשבתי עליהן עכשיו לכמה שאלות חשובות 1. כמה זמן וכסף יקח לי כול הסיפור בנסיעות מפוקון לסלטה? 2. האם יש דרך אחרת שלא חשבתי עליה? 3. מה דעתכם?

איל

3/3/2011 3:31:56 AM

"הסלאר" בדרום בוליביה זה סלאר דה אויוני. אויוני היא העיר שממנה יוצאים לסיור בסלאר. אתה לא צריך להגיע לסלטה דרך סאן פדרו. אתה צריך להגיע לאחת מהן וממנה לעבור לבוליביה. כדי להגיע לסלטה כדאי לעבור מפוקון לבארילוצ´ה ומשם דרך מנדוזה או קורדובה, זה ייקח כ 36 שעות. נסיעה מפוקון לסאן פדרו דרך סנטיאגו תיקח גם היא בערך 36 שעות. מבחינת מחיר אני לא יודע