אוראל

1/26/2011 7:11:06 AM

112

מבואנוס לבוליביה

אני כרגע נמצאת בבואנוס איירס ומשם אני רוצה להגיע לבוליביה מהם הדרכים הבטוחות להגיע לבוליביה? ניתן להגיע לשם בטיסה ? ואם באוטובוס אז מאיפה ואיך? תודה לכל העונים :)

למידע נוסף על: בוליביה

מחפשים מלון בבוליביה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

גלעד

1/26/2011 9:12:33 PM

טיסה מבואנוס ללה פז, מאמין שעולה בסביבות 300$ אבל הסוכנים פה יוכלו לעזור לך יותר...אני כמעט בטוח גם שיש אוטובוס ישיר בואנוס איירס - לה פז אבל זאת נסיעה ממש ארוכה...אם את מחליטה בכל זאת אוטובוס אולי עדיף לך לקחת אוטובוס לסלטה, לעצור לטייל כמה ימים ואז אוטובוס לגבול..

יותם

1/27/2011 9:28:21 AM

שלום תוכלי לטוס מבואנוס איירס ללה-פאס, ענין של שעות ספורות; תוכלי לנסוע באוטובוס (כ 27 שעות) ישירות אל מעבר הגבול ארגנטינה בוליביה, שבעיירה לה-קיאקה, ומשם לעבור אל טופיסה החביבה והנה את כבר בבוליביה, וקרובה יחסית אל הסלאר דה אויוני והאטראקציות הקשורות בו. אם תבחרי בנסיעת אוטובוס אני ממליץ לך לנסוע מבואנוס איירס לעיר סלטה ולטייל בפרובינציות של סלטה וחוחוי. לאחר מכן המשיכי לבוליביה דרך לה-קיאקה. אשמח לעזור בהזמנת כרטיס אוטובוס/טיסה, וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה טלפון: 54-11-43421187 טלפון: ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339 מייל: info@casazoola.com.ar