דפנה

1/16/2011 3:31:19 PM

175

צריכה עזרה

צריכה עזרה אני ברוסריו ומתלבטת לאן להמשיך ואיך אפשר לוותר על קורדובה כי אני פחות בקטע של מסיבות עכשיו? איזה מסלול מומלץ? רוסריו - סלטה - איגואסו ארגנטינהªברזיל (כדי להמנע מהעומס של הקרנבל)? אווו רוסריו - בואנוס - איגואסו ארגנטינה - ברזיל - סלטה? גם בוליביה פרו בתכנון ואולי מרכז אמריקה תודה!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

adar

1/16/2011 3:42:37 PM

היי איפה כבר היית?? בוליביה זה עוד לא מתאים.... העונה מתחילה שם רק במרץ... אז יש לך המון זמן עשית כבר את הדרום של ארגנטינה וצ´ילה? אם כן ולא בא לך ללכת לברזיל בקרנבל.. הייתי ממליצה לך לטייל בארוגוואי קצת. קצת חוף מזרחי ... מונטיבדאו מדהים שם.. כן לנסוע לקרודובה כי יש לך המון זמן.. לנסועל למנדוזה אח"כ... אפיךלו לנסוע לסנטיאגו בצ´ילה ומש לוינה דל מאר המדהימה בצפון צ´ילה.... לעשות את צפון ארגנטינה וצפון צ´ילה... ללכת לפורטו איגוואסו בארגנטינה.. לסלטה.. לעיירה קילמנס.. לקאצ´י.... לחוחוי.. לקפזיטה מקווהש עזרתי אם יש לך שאלות עוד את מזומנת! תהני -139-

דפנה

1/21/2011 2:31:39 PM

אז ככה אני עכשיו בבואנוס איירס היתי כבר בצילה ולא מתכוונת לחזור היתי גם במנדוסה ורוסריו ואם קורדובה זה עוד מסיבות אז אני מעדיפה לוותר אני רוצה להגיע בעקרון לסלטה, לאיגואסו ולברזיל (היתי רוצה לעשות גם דרום וגם צפון) ובהמשך לבוליביה ופרו השאלה היא איך הכי טוב לעשות את זה? ואיפה נמצאות קילמנס קאצ´י קפזיטה?