אורלי

1/1/2011 8:59:52 PM

250

התיעצות לגבי המשך טיול בארגנטנ

שלום לכולם! יש לי עוד חודש וחצי לטייל באזור ואני תוהה אם לרדת עד אושוואיה. יש לי בעיות ברכיים כך שאני לא יכולה לעשות טרקים קשים כמו הטורוסים, אבל כן טיולים יומיים. לפי מה שקראתי פה עדיין שווה לי להגיע לאל צ´לטן, אל קלפטה, פונטה ארנאס ואושוואיה. אני צודקת? רציתי גם לברר מה אורך הנסיעות האלה באוטובוסים והמחירים (יש איזו חברה מומלצת? )... שאלה נוספת... שמעתי שמתקיים קרנבל בארגטינה, מתי ואיפה זה קורה? תודה מראש לכל המייעצים ושנה אזרחית טובה :)

איל

1/2/2011 2:18:01 AM

לאל צ´אלטן אני לא יודע אם כדאי להגיע אם יש לך בעיות ברכיים, זאת עיירה מאוד יקרה שכל מה שיש לעשות בה זה את טרק הפיץ רוי שאמנם נחשב לטרק קל אבל אני לא בטוח שכדאי לעשות אותו עם בעיות ברכיים. לאל קלאפטה ופונטה ארנס בטוח שכדאי להגיע ולדעתי לא תצטערי אם תעשי זאת. את אושוואיה אני לא מכיר אבל אני מאמין שגם שם תמצאי מה לעשות בלי לפגוע בברכיים. רוב הנסיעות באזור הדרום הן סביב ה 5-12 שעות. השאלה היא מאיפה את מגיעה לאזור.

אורלי

1/2/2011 3:47:00 PM

זה מה שחשבתי... אני מגיעה מברילוצ´ה . כמה עולה כרטיס לאל קלפטה?

איל

1/3/2011 4:10:08 PM

אני לא יודע מחירים אבל באוטובוס מדובר על נסיעה של כ 48 שעות. בטיסה זה יהיה כשעתיים וגם מחירים של זה אני לא יודע אבל בטוח שיהיו פה אחרים שיוכלו לעזור עם זה.

אורלי

1/3/2011 5:29:22 PM

ביחס למסלול שאני מתכננת, כמה ימים בערך ייקח לי לסיים את הדרום? אני פשוט רוצה כבר להזמין לי טיסה מאושויאה לבאנוס...

איל

1/4/2011 12:14:47 AM

ייקח לך כשמונה ימים להגיע באוטובוסים מבארילוצ´ה לאושוואיה כולל עצירות באל קלאפטה ופונטה ארנס (כ-48 שעות בכל עצירה). לדעתי אפשר להזמין טיסה לשלושה ימים אחר-כך מאושוואיה לבואנוס.