נדב

12/8/2010 7:42:52 PM

210

מסלול מבואנוס לאושואיה

רציתי לדעת על מסלול אפשרי והגיוני מבואנוס לאושואיה חוץ מטיסה. ובמקרה של טיסה...מתי עדיף לקבוע אותה? כשאני נוחת בבואנוס?

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

יותם

12/8/2010 8:35:16 PM

אהלן מסלול אפשרי והגיוני במקרה שלא תטוס מבואנוס איירס לאושואיה יקח לך לכל הפחות 7 ימים, ויכול להמתח גם על פני שבועיים ויותר :) תוכל להתחיל בנסיעה לפוארטו מדרין, להמשיך לקמארונס, פוארטו דסאדו, פ.ל.מונטה לאון, ריו גאז´גוס, טולהווין ואושואיה; במקומות אלה תמצא שפע טיולים ואטראקציות. טיסה יש להזמין כבר אתמול... אם תמתין עד שתגיע לבואנוס איירס יתכן מאד שתאלץ לחכות ימים עד שיהיה לך מקום על טיסה. אשמח לעזור בהזמנת הטיסה, וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות,

ליאורה

12/8/2010 10:58:23 PM

אתה לא מציין מתי אתה מגיע לבואנוס...... בכל אופן קח בחשבון ביקור (לא קצר) בעיר מר דל פלטה... העונה כבר התחילה והיא בשיאה בחודשים ינואר ופברואר העיר נמצאת סה"כ 400 ק"מ מדרום לבואנוס ויש מכאן אוטובוסים לפוארטו מדרין ולברילוצ´ה יש בעיר הזו הכל!!!!!! תוכל לקבל את כל האינפורמציה כאן בגרינגו או באתר הבית שלנו WWW.ETSELIORA.COM.AR אשמח לעזור במה שאוכל טיסה נעימה!!! ליאורה Hostel Etseliora

נדב

12/13/2010 4:43:18 PM

אני מבין שהנסיעה תארך משהו כמו שבוע.. בכל מקרה אני אעדיף טיסה. השאלה מהם המחירים +- ומה התדירות של הטיסות.

נדב

12/13/2010 4:39:57 PM

תודה.. אני מעדיף להתחיל כמה שיותר מהר מאושוואיה אז אשמח אם תעזור לי בהזמנת הטיסה.. הבנתי שהטיסה אורכת כ-3 שעות. אני נוחת בבואנוס ב-6 לינואר בסביבות השעה 17:00..מה הסדר גודל של המחירים פחות או יותר? שעות טיסה..?