שני

12/7/2010 10:26:05 PM

113

תכנון טיול לשלושה חודשים

אהלן, אנחנו טסים בשבוע השני של פברואר לשלושה חודשיים בדרום אמריקה. הטיסה לבואנוס איירס ורצינו להגיע גם לקרנבל בברזיל בתחילת מרץ . רציתי להתייעץ אתכם לגבי תכנון הטיול אני לא יודעת לכמה מדינות אפשר להגיע בשלושה חודשים בלי שזה יהיה מרדף אחרי יעדים ונסיעות ארוכות ממקום למקום או המון טיסות פנים. האם כדאי לי להתחיל מהדרום, אני אספיק להגיע בשלושה שבועות לברזיל או שזה לחוץ מדי וכדאי להשאר במרכז ארגנטינה כדי להספיק לברזיל במרץ? איזה אתרים מומלץ לי להגיע אליהם בחלק הצפוני יותר של ארגנטינה וצילה בתאריך הזה? האם שלושה חודשים זה זמן מספיק לבקר במדינות נוספות חוץ מצילה ארגנטינה ברזיל ושווה לבקר גם באורגוואי לדוגמא? המון תודה! שני

איל

12/8/2010 1:54:40 AM

שלום שני בשלושה שבועות תוכלו לטעום את פטגוניה על קצה המזלג. אם אתם רוצים להגיע לדרום זאת האופציה היחידה כי אחרי הקרנבל הדרום כבר מתחיל להסגר. אם הדרום לא ממש חשוב לכם אז הייתי ממליץ להגיע לקו ברילוצ´ה - פוקון ולעלות משם צפונה. מקומות מומלצים בדרך הם מאר דל פלאטה, מנדוסה וקורדובה. לקינוח תוכלו להגיע לפוארטו איגוואזו ומשם לחצות את הגבול לפוז דו איגוואזו בברזיל. כל זה (יחד עם ברילוצ´ה, אל בולסון ופוקון כמובן) אמור למלא שלושה שבועות בקלות. אחרי הקרנבל תןכלו להעביר חודש בבוליביה בכיף ולחזור משם לארץ, או אפילו לחזור משם לצפון צ´ילה-ארגנטינה ולחזור מבואנוס או סנטיאגו. בקשר לאורוגוואי, רוב המטיילים לא טורחים להגיע אליה ונאמר עליה שאין לה משהו מיוחד להציע שאי אפשר למצוא במקומות אחרים. מקוה שעזרתי אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים לפנות אליי במייל. איל