הילה

11/18/2010 2:16:06 PM

209

עזרה בתכנון מסלול ותכנון הכסף$

היי אני מתכננת לטוס לדר"א בינואר השאלות שלי הם: # איפה אפשר לקנות כרטיסים לאושוואיה?? אני מגיעה ישר אחרי הקריסמיס ויש מצב שהם יהיו בחופש אז רוב הסיכויים שעדיף לי לקנות מהארץ.. # עכשיו לגביי הכסף, התכנון שלי הוא ארגנטינה בזיגוג צ´ילה ברזיל בוליביה פרו אקוודור ואולי מצב לפנמה... מוכנה לוותר על אקודור בשביל פנמה # איך בכלל עושים את המסלול נגיד מבוליביה או פרו לפנמה כמה בערך כרטיס עולה.?? # כמה כסף בערך צריך לכל הטיול?? יש מישהו שעשה מסלול כזה? איך לחלק את הכסף? כרטיס אשראי מאסטר כארד עובד על יורו , לשנות לחשבון מט"ח ביורו?? שאלתי בבנק כמה פעמים אם אפשר לשנות לחשבון דולרי אבל זה לא אפשרי כי עשיתי מאסטר כארד.. התכנון הוא 500$ טרבלס השאר אשראי.. ו-500$ מזומן מתוך זה כמה לפסו בשביל התחלה.. מה אתם אומרים?? הרבה עצות יתקבלו בברכה-129- ו.... כמה שיותר תשובות זריזות תודה למייעצים!! -164-

הילה

11/18/2010 8:18:27 PM

במטוטהה מכםםם.....-110-

איל

11/19/2010 5:06:37 AM

שלום - כרטיס לאושוואיה אפשר לקנות דרך כל סוכן נסיעות בארץ. אופציה נוספת היא אחת הסוכנויות שממוקמות בארגנטינה ומופיעות פה באתר (לחלקן יש גם נציגות בפורום). -אני לא יודע כמה עולה כרטיס מפרו/בוליביה לפנמה אבל לא מומלץ לעשות את זה דרך היבשה כי זה אומר לחצות דרך קולומביה. גם עם זה סוכן הנסיעות שלך יוכל לעזור לך. -עלות ריאלית של הטיול היא סביב ה 1,200 דולר לחודש בממוצע. זה תלוי בהרבה גורמים (יעדים, תחבורה, עונות ועוד) אבל לרוב השינויים מקזזים אחד את השני והממוצע הוא די קבוע. -אף פעם לא שמעתי על הבעיה הזאת אבל אם החיוב שלך ייעשה ביורו אז אולי באמת כדאי לשנות לחשבון מט"ח ביורו. -תכנון חלוקת הכסף שלך הוא בסדר גמור, לא צריכה להיות עם זה בעיה. מקוה שהצלחתי לעזור. אם יש לך שאלות נוספות את מוזמנת לפנות אליי במייל איל

הילה

11/19/2010 11:18:01 AM

טנקס!! פשוט יש מטיילים שמדלגים על קולומביה נכנסים לאקוודור ואז פנמה השאלה אם זה באמת שווה מבחינת המחיר גם..