גיא

10/26/2010 7:29:26 PM

232

שבוע ראשון בבואנוס איירס

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני מתחיל את הטיול בארגנטינה בשבועיים פלוס מינוס בבואנוס איירס. לבעלי הניסיון- איזה טיפים אתם יכולים לתת כדי שהשבוע הראשון יעבור חלק? עד שנתמקם ונסתדר על עצמנו- מה המקמות הכי שווים שכדאי להיות בהם לפני שנעזוב את העיר?

למידע נוסף על: בואנוס איירס
morag

10/26/2010 8:53:35 PM

לדעתי זה אחד הטיפים הטובים ברגע שאתה נמצא במקום שלבעל הבית אכפת ממך אתה תהיה בסדר עינב מהקאסה דה פאפא ידאג לך ואתה תרגיש כמו בבית יובל "רד בואנוס איירס" סוכנות נסיעות וטיולים בארגנטינה ודרום אמריקה

גלעד

10/27/2010 1:07:44 AM

* אל תשלם למוניות עם שטר של 100 פזו כי יש סיכוי טוב שיחזירו לך שטר מזויף של 50 או שלא רתאה הנהג יחליף לשטר מזויף של 100 ויגיד שאין לו עודף * תשמור מטבעות לאוטובוסים, יש מכונה בתוך האוטובוס שמקבלת רק מטבעות * שאתה לוקח אוטובוס ללה בוקה תרד רק עם אוטובוס שמוריד אותך ברחוב של התיירים, ושאתה מסתובב שם אל תיכנס לתוך השכונה עצמה, תסתובב רק ברחובות של התיירים * תיזהר מכייסים בתחנה המרכזית וברחוב פלורידה * אלכוהול - בלילה מפסיקים למכור אז תקנה מה שאתה צריך ביום מחר שאני אהיה פחות עייף אני ארשום לך כל מיני המלצות

גלעד

10/27/2010 4:35:21 PM

שכונת לה בוקה, בית הקברות ברקולטה, השוק ברקולטה, שוק העתיקות בסן טלמו, משחק כדורגל - עדיף באיצטדיון של בוקה, קניון בונד סטריט (של הקעקועים), מדרחוב פלורידה, אונסה (שכונה שגרים בה יהודים ויש בה הרבה דברים בזול), קרטינג, ואם אתה בעניין יש גם גן חיות ולונה פארק...אם יש לך עוד שאלות בכיף..

גיא

10/28/2010 5:19:33 PM

ועוד שאלה קטנה: עד כמה המקומות קרובים אחד לשני? המרחקים גדולים מאוד או שרוב המקומות שהמלצת ברדיוס של 4-5 ק"מ?

גלעד

10/29/2010 1:33:00 AM

בית הקברות והשוק ברקולטה - 10-15 דקות באוטובוס לה בוקה - 20 דקות באוטובוס רחוב פלורידה - פחות מ-10 דקות ברגל הקניון של הקעקועים - 15-20 דקות ברגל אונסה - אני זוכר שהלכתי לשם ברגל, אבל הדרך הייתה ארוכה מאוד סן טלמו - 10 דקות ברגל קרטינג - 20-25 דקות במונית לונה פארק - הלונה פארק הוא מחוץ לבואנוס בפרבר שנקרא טיגרה...בערך שעה ברכבת גן חיות - לא יודע איפה