נדב

10/25/2010 4:01:09 PM

361

מחפש אתר לאוטובוסים בארג+שאלות

שלום, אני מחפש אתר להזמנת כרטיסים לאוטובוסים בתוך ארגנטינה. הבנתי שלפעמים צריך לחכות הרבה זמן לאוטובוס וכדאי להזמין מראש. ועוד שאלה.אני נוחת בבואנוס ומתכנן להגיע לפורטו מדרין בהתחלה. האם יש אוטובוס מפורטו מדרין לאשוואיה? האם יש מקום זול ומומלץ לקניית ציוד כמו שק"ש ואוהל? תודה

יבגני

10/25/2010 7:57:48 PM

תשמע אחי אתה לא צריך אתר לאוטובוסים, כל אכסניה שתאה מגיע יכולים לעזור לך לקנות כרטיסי אוטובוס או לבדוק לך את הלוחות זמנים כי יש פה מלא חברות אוטובוסים בכל עיר, וגם בדרך כלל אין שום בעיה לקנות כרטיס בתחנה באותו היום, לפעמים זה עדיפ כי אפשר להוציא הנחה כי מנסים למלא את האוטובוסים, בקשר לציוד, עדי; לקנות או בפרו או בבוליביה, כי בארגנטינה זה יקר יחסית, הכי טוב שתחפש בארץ ואם אתה לחוץ בכספ תקנה ביד 2

נדב

10/25/2010 8:53:38 PM

תודה על התגובה, אז אני לא יכול לקנות בפרו. חשבתי לקנות בצ´ילה בזונא פרנקה. השאלה אם אם עד אז (אני עובר עד לשם בפורטו מדרין ואושוואיה) אני אצטרך שק שינה ואוהל. בכל זאת רציתי לדעת אם יש קו שנוסע בכלל מפורטו מדרין לאשוואיה

maayan

10/27/2010 12:07:35 PM

http://www.viabariloche.com.ar ויה בארילוצ´ה, שמעתי הרבה המלצות על החברה הזאת ואני הבנתי שאין ישיר מפורטו מאדרין- צריך לעשות עצירה בריו גז´אגוס, אבל אם אני טועה תתקנו אותי

ofer

10/28/2010 7:41:55 PM

מציג את כל האוטובוסים הקיימים באותו מחיר כמו בקופות ניתן לקנות כרטיס באתר ולהדפיס אותו מציג מקומות פנויים www.plataforma10.com כל דבר אחר תרגיש חופשי לפנות buenosairescoil@hotmail.com

נדב

10/29/2010 5:26:23 PM

תודה רבה